Życie wierszem pisane

Opublikowano dnia 14-11-2017

Picture 0 for Życie wierszem pisane
Nie chowaj wierszy w szufladzie - zgłoś je do konkursu baranowskiej biblioteki! W tym roku także dorośli mogą spróbować swoich sił. Doroczny konkurs poetycki ogłosiła właśnie biblioteka w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Baranowie Sandomierskim.
Wystarczy napisać wiersz dowolnej długości, może być rymowany lub biały. Powinien być także związany z głównym tematem, który brzmi: „Życie wierszem pisane”.
Utwory nadesłane do konkursu oceniane będą w kilku kategoriach wiekowych. Nowością jest dodatkowa kategoria przeznaczona dla osób dorosłych.

- Zgłaszają się do nas czytelnicy, którzy tworzą ciekawą poezję – tłumaczy Renata Domka, dyrektor MGOK-u. – Chcieliśmy stworzyć także dla nich możliwość wzięcia udziału w tym konkursie. Może odkryjemy jakieś talenty... Zwracamy się do wszystkich poetów: podzielcie się z nami swoją twórczością.

Każdy uczestnik może przesłać od jednego do trzech utworów, koniecznie nowych, takich, które nie były nigdzie publikowane, ani nagradzane.
Prace należy dostarczyć w terminie do 31 stycznia 2018 r. do biblioteki głównej w Baranowie Sandomierskim , bądź do jednej z filii: w Woli Baranowskiej, Dąbrowicy lub Suchorzowie. Warto pamiętać, że praca powinna być oznaczona godłem, a swoje dane należy umieścić w kopercie dołączonej do zgłoszenia. W ten sposób organizatorzy zapewnią bezstronną ocenę. Dla najlepszych przewidziano ciekawe nagrody. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć na stronie MGOK-u www.kulturalia.pl.
 

Komentarze

Możesz komentować ten wpis także bezpośrednio na forum