Osiedlowe spotkania z prezydentem

Opublikowano dnia 07-12-2017

W najbliższy weekend odbędą się kolejne spotkania prezydenta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba z mieszkańcami poszczególnych osiedli. W sobotę 9 grudnia o godz. 17.00 rozpocznie się spotkanie z mieszkańcami os. Siarkowiec w budynku Gimnazjum nr 2. Kolejne dwa spotkania zaplanowano na niedzielę 10 grudnia – o godz. 15.00 w Domu Osiedlowym na os. Miechocin, a o godz. 17.00 w SP nr 10 na os. Serbinów.
Obok prezydenta, w spotkaniach uczestniczyć będą także przedstawiciele wydziałów urzędu miasta.

Urząd Miasta zaprasza do udziału w spotkaniach i rozmowy o potrzebach i pomysłach związanych z podejmowanymi działaniami na terenie miasta i osiedla.
 

Komentarze

Możesz komentować ten wpis także bezpośrednio na forum

 • Zdaje się, że w ostatnią niedzielę było spotkanie na oś. Nagnajów.
  Zawsze po takich spotkaniach na stronie UM były obszerne relacje.A także w mediach.
  Jakoś próżno szukać relacji z tego spotkania. Był tam ktoś? Wiadomo coś? Odbyło się to spotkanie?
 • Widziałem tylko zdjęcia:  Jestem ciekaw jak wyglądają takie spotkania, może się wybiorę w ten weekend.
 • czy ktos posiada informacje jaki jest terminarz spotkan naszego Prezydenta z mieszkancami poszczegolnych osiedli?
 • Przeniosłem z budowania w okolicy.
  Na ten moment informacje jak powyżej - w ten weekend Siarkowiec, Miechocin i Serbinów. Kolejne spotkania pewnie wkrótce.

  Mam już parę pytań, ale nadal nie wiem czy się wybiorę.
 • Trzeba powiedzieć otwarcie, że nasz prezydent jest bardzo konsekwentny. Ciekawe, jak to wpływa na jego popularność. Ciekawe ponad to jest również, jakie szanse ma na drugą kadencję w starciu z kandydatem z PiS i innymi z pozostałych opcji. Odbywa te spotkania i odbywa, dużo obiecuje i tyle. Ciekawe też jest czy planuje kolejne spotkanie z niepełnosprawnymi pod fontanną.
 • Cytat

  Trzeba powiedzieć otwarcie, że nasz prezydent jest bardzo konsekwentny.


  A spotkania na osiedlach to nie jest norma (niezależnie od tego kto jest prezydentem) ?
 • Oczywiscie,ze to jest norma,ktora jeszcze bardziej winna byc normą
 • Byłem na spotkaniu, ale nie bardzo jest co opowiadać.
  O sprawach ogólnych mówił głównie przewodniczący osiedla. Przedstawiciele miasta raczej zabierali głos w sprawach szczegółowych, bo większość przyszła ze swoim konkretnym problemem. A co do mojego głównego osiedlowego problemu dowiedziałem się, że rzeczywiście jest źle, ale za to w przyszłym roku będzie bez porównania gorzej, a perspektywa czasowa rozwiązania problemu pozostaje na ten moment nieokreślona icon_smile
 • A jaki masz Adminie problem jeśli można naturalnie wiedzieć?
 • Z własnym problemem na forum? Dziwnie mi jakoś icon_wink
  Sprawa jak większość zgłaszanych na zebraniu - infrastruktura drogowa.
 • W najbliższą niedzielę 17 grudnia o godz. 15.00 rozpocznie się spotkanie prezydenta Grzegorza Kiełba z mieszkańcami osiedla Ocice. Odbędzie się ono w budynku remizy OSP. Obok prezydenta, w spotkaniu uczestniczyć będą także przedstawiciele wydziałów urzędu miasta. Zapraszamy do udziału w spotkaniu i rozmowy o potrzebach i pomysłach związanych z podejmowanymi działaniami na terenie miasta i osiedla.
 • Wyjaśniła się jedna z wątpliwości poruszanych w czasie spotkania na os. Miechocin.
  Wojewoda popełnił oczywistą omyłkę pisarską.

  http://www.tarnobrzeg.eob…/43246/obwieszczenie.pdf

  Chodziło o termin na odwołanie od decyzji.
 • Spotkanie Dzików

  Pełniąca obowiązki prezydenta miasta Tarnobrzega Anna Pekár oraz zastępca prezydenta Kamil Kalinka serdecznie zapraszają mieszkańców osiedla Dzików na spotkanie odbywające się pod hasłem „Osiedlowe Spotkania z Mieszkańcami”.

  Spotkanie odbędzie się we wtorek, 31 lipca o godzinie 16.00, obok siłowni zewnętrznej przy ul. Tarnowskiego. Tradycyjnie ustawiony zostanie miejski namiot, w którym mieszkańcy będą mogli porozmawiać z prezydentem miasta i przedstawić swoje problemy oraz potrzeby.
 • Jestem pewien, że w tym spotkaniu powinien także wziąć udział tłumacz przysięgły języka polskiego, który przetransponuje wypowiedzi pani "prezydent" na zrozumiały, poprawny stylistycznie i gramatycznie język ojczysty.