Nocny spływ kajakowy

Opublikowano dnia 07-06-2018

Picture 0 for Nocny spływ kajakowy
TKKF "Siarka" Tarnobrzeg zaprasza na Nocny Spływ Kajakowy, który odbędzie się w jedną z najkrótszych nocy w roku - w piątek 22 czerwca.
Wyjazd na spływ na trasie Baranów Sandomierski-Tarnobrzeg o godz. 19:00 z bazy TKKF nad Wisłą. Szczegóły na plakacie.
 

Komentarze

Możesz komentować ten wpis także bezpośrednio na forum

 • Jezu, co za pomysł? Przy tym stanie wody? Szczęścia życzę. Wpław przez Wisłę w S-mierzu rok temu niczego nie nauczył? To ubezpieczenie to co obejmuje? Od śmierci od promili też? Na łasze, przy pogłębiarce, bez przystani ani tu, ani tam? Hej przygodo, hej głupoto. Raz się żyje. Raz...
 • To nie jest nasz pierwszy nocny spływ Wisłą na tej trasie: http://tkkf.tarnobrzeg.pl…ywu-kajakowego-na-wisle/

  Bardzo doceniamy troskę o nasze bezpieczeństwo, jednak pragniemy podkreślić, że:
  - spływ odbywa się pod okiem doświadczonych instruktorów kajakarstwa
  - każdy uczestnik płynie w zapiętej kamizelce asekuracyjnej
  - zgodnie z regulaminem spływu, na wodzie obowiązuje zakaz picia alkoholu i używania środków odurzających
  - w czasie nocnego spływu będzie asystować nam motorówka.

  Przestrzeganie regulaminu spływu, zachowanie zasad bezpieczeństwa na wodzie, zdrowy rozsądek oraz doświadczenie organizatorów zapewnią bezpieczeństwo uczestników.
 • No właśnie, to jest 2 nocny spływ, a pierwszy był 3 lata temu,dla przypomnienia i było bardzo spokojnie .Tam również nikt niczego nie pił, bo obowiązuje zakaz
  http://www.tarnobrzeg.info/index.php/index.php?module=Forum&func=viewtopic&topic=10047
  Trudno porównywać spływ kajakowy do przypływania Wisły wpław ,gdyż nikt do wody nie wchodzi ani nie wysiada z kajaka ,z wyjątkiem plaży, czy przystanku na brzegu. Szczegóły na plakacie,a w linku szczegóły w opisie tekstowym,co kto woli.
  Stereotypy o spływach są od zawsze,ale ci co chociaz raz byli,spróbowali doskonale wiedzą że zagrożeń nie ma na tak spokojnej rzece jak Wisła,czy San.  Edytowany przez andriu81 o 09-06-2018 - 09:23.
 • Jacek

  Jezu, co za pomysł? Przy tym stanie wody? Szczęścia życzę. Wpław przez Wisłę w S-mierzu rok temu niczego nie nauczył? To ubezpieczenie to co obejmuje? Od śmierci od promili też? Na łasze, przy pogłębiarce, bez przystani ani tu, ani tam? Hej przygodo, hej głupoto. Raz się żyje. Raz...


  Człowieku, gdybyś widział co się dzieje na wyjazdach studenckich czy integracyjnych to byś się za głowę złapał, a nawet wtedy ciężko o tragedię.
 • Szczęśliwie dopłynęliśmy! Było pięknie, a oto kilka zdjęć: https://www.facebook.com/…99959378/?type=3&theater  Edytowany przez TKKF.Tbg o 24-06-2018 - 17:18.