Szukam dobrej drukarni

Chcę wydrukować ładne wizytówki, zależy mi na ich jakości - znajdzie się jakaś dobra drukarnia w Tarnobrzegu czy lepiej wybrać jedną z internetowych, np. www.openprint.pl?
Tak w branży drukarskiej, jak i w innej - patriotyzm lokalny. Zamawiając wizytówki, czy cokolwiek innego na miejscu, tworzymy w Tarnobrzegu miejsca pracy. Pracownicy płacą podatki w naszym mieście, budujemy nasz wzrost i naszą przyszłość. Zamawiając w Poznaniu budujesz dobrobyt Poznania. Lubię Poznań, ale bardziej zależy mi na naszej przyszłości i naszym dobrobycie.

Możesz spróbować w Neiko, Iprofstudio, Storksie, czy na Lilien. Z jakością nie powinno być problemów.
Mimo rozwoju komunikacji dobrze gdy możesz kogoś odwiedzić, porozmawiać. Podstawa w każdej współpracy to relacje. Internet wszystkiego nie zastąpi.

Jeśli już musi być internetowo, to zajrzyj na www.caffeprint.eu. Widzę że wyraźnie taniej niż na OpenPrint, a jakość sprawdzona.

Oczywiście poznałem się że to spam, który pojawił się w tym samym dniu na wielu stronach, odlinkowałem, co nie przeszkadza uprzejmie odpowiedzieć.
ja osobiści wydruki robię tutaj http://drukpolska.pl mają fajne ceny, a produkty wykonują wysokiej jakości, później rozdając wizytówki nie muszę się wstydzić, tak jak w przypadku kupowania, materiałów reklamowych w tanich drukarniach z alledrogo.