XIV Parada Mikołajów i Kiermasz Bożonarodzeniowy  Na dół

 • http://www.tarnobrzeg.info/images/news_picupload/pic_sid4801-0-norm.jpg

  Trzeciego grudnia Tarnobrzeg po raz kolejny opanują zorganizowane grupy Mikołajów. Czternasta! edycja Parady wystartuje o godz. 11:00 ul.Leśnej na os. Mokrzyszów. Uczestnicy przejadą kolejno przez tarnobrzeskie osiedla. Jednocześnie od godziny 11:00 na placu Bartosza Głowackiego będą trwać prezentacje w wykonaniu naszych uczniów i przedszkolaków.

  Około godz. 12:30 kolumna pojazdów powinna dotrzeć na rynek, gdzie nie zabraknie tradycyjnych słodkości i, jak pogoda pozwoli, startu balonu.

  W tym samym czasie i miejscu odbędzie się kolejny Kiermasz Mikołajkowy, czyli zimowa namiastka Jarmarku Dominikańskiego.

  http://www.tarnobrzeg.pl/gfx/tarnobrzeg/_thumbs/pl/defaultaktualnosci/10/971/1/kiermasz_bozonarodzeniowy_ost,lH99nrGbpmmEqb2FZaA.jpg

  http://www.tarnobrzeg.inf…ly&func=display&sid=4801
 • Parada robi wrażenie, szczególnie widowiskowe odpalacze do balonów.

  Na rynku frekwencja dopisała, dzieci na scenie rozgrzewają publikę, trochę marznąc przy okazji.

  Fajnie wypada połączenie Mikołajów z jarmarkiem okolicznościowym.
  Jest okazja nabyć kalendarze "miejskie" od NW24, cena 25 zł, pojawiło się kilka różnych wersji, różniących się układem i kolorami. My już mamy.
 • Esteka to świetny organizator. Brawo!
 • tyle ludzi spotkałem w tym tygodniu a nikt słowem nie wspomniał że w niedziele to będzie.Jak przyszedłem to było już po. Tak można liczyć na ludzi w Tarnobrzegu...
 • 14 Parada Mikołajów - OGROMNE brawa dla ESTEKA Tarnobrzeg. Bardzo fajna impreza !! Dzieci i rodzice przemarznięci ale zadowoleni ;) O to chodzi !!! Byle tak dalej !!!

  andriu81

  tyle ludzi spotkałem w tym tygodniu a nikt słowem nie wspomniał że w niedziele to będzie.Jak przyszedłem to było już po. Tak można liczyć na ludzi w Tarnobrzegu...


  Weź nie żartuj. Informacja choćby na Tarnobrzeg.info wisiała od 23 listopad. Do tego było pełno ogłoszeń w portalach lokalnych, plakaty itp. W szkołach, przedszkolach dzieci dostawały kartki pocztowe, które po pokolorowaniu wymieniały na słodki upominek. Jeśli dzieci nie masz to ten kanał "dystrybucji" informacji Cię mógł nie objąć.  Edytowany przez Dzanek o 04-12-2017 - 09:42.
 • andriu81

  tyle ludzi spotkałem w tym tygodniu a nikt słowem nie wspomniał że w niedziele to będzie.Jak przyszedłem to było już po. Tak można liczyć na ludzi w Tarnobrzegu...

  Widocznie nie chcieli Cie więcej spotkać :)
  wcale im się nie dziwie
 • Było dawno, ale nawet nie bardzo jest co ogłaszać. Przecież ta impreza odbywa się w tym samym czasie od 14 lat.

This list is based on users active over the last 60 minutes.