Zawodnicy IKS Jezioro Tarnobrzeg pojadą na Mistrzostwa Świata  Na dół

 • http://www.tarnobrzeg.info/images/news_picupload/pic_sid4867-0-norm.jpg

  Międzynarodowa Federacja Tenisa Stołowego opublikowała listę zawodników zakwalifikowanych wg rankingu światowego na Mistrzostwa Świata Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym - PTT World Championships, które w październiku odbędą się w Celje na Słowenii. Wystąpi tam co najmniej 15 Polaków, a wśród nich dwóch zawodników IKS Jezioro Tarnobrzeg.

  Maciej Nalepka w klasie 3 jest obecnie w rankingu światowym na 10 miejscu, a Krzysztof Żyłka w klasie 4 jest obecnie w rankingu światowym na miejscu 13.
  Gratulacje!

  http://www.tarnobrzeg.inf…ly&func=display&sid=4867
 • Gratulacje!
  Sport niepełnosprawnych coraz bardziej się w Polsce rozwija, ale wciąż nie kibicujemy naszym niepełnosprawnym sportowcom powszechnie. Tymczasem są miejsca, gdzie zawody niepełnosprawnych najwyższej rangi (choćby paraolimpiady) gromadzą podobno sporą publiczność przed tv.
 • Już 20 -22 lipca 2018 roku w Tarnobrzegu na hali sportowej ZSP nr 1 będzie można zobaczyć obu zawodników IKS Jezioro Tarnobrzeg jaki i innych zawodników z Czech, Słowacji, Serbii, Ukrainy, Litwy, Rosji, Białorusi i Polski w akcji podczas Międzynarodowego XII Turnieju Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach - Tarnobrzeg 2018.
  Tarnobrzeski turniej jest jedynym takim turniejem i to międzynarodowym organizowanym w Polsce tylko dla zawodników na wózkach. Przez trzy dni będziemy mogli oglądać ponad 40 zawodników w rywalizacji w turnieju drużynowym (20 lipca) i turnieju indywidualnym (21 -22 lipca).
  Zapraszamy.

This list is based on users active over the last 60 minutes.