Celiński promuje

Śniadanie z Andrzejem Celińskim – jednym z liderów Socjaldemokracji Polskiej – mieli okazję zjeść w środę dziennikarze zaproszeni na konferencję prasową do „Starego Browaru” w Tarnobrzegu. Wizyta była, oczywiście, związana z wyborami do europarlamentu.

Na zdjęciu: Andrzej Celiński (z prawej) prowadzi na konferencję Elżbietę Dynię, Norberta Mastalerza i koordynatora SdPl na Podkarpaciu, posła Stanisława Janasa.

Tekst i zdjęcie pochodzą od Jacka. Dzięki!

Wraz z liderem i lokalnymi politykami SdPl (m.in. byłym wicemarszałkiem Podkarpacia Norbertem Mastalerzem) przybyli kandydaci tej partii: Elżbieta Dynia (specjalistka prawa międzynarodowego na Uniwersytecie Rzeszowskim), Paweł Niedbała (pracownik organizacji pozarządowych z Mielca), Andrzej Słonowski (inżynier związany z Agencją Rozwoju Przemysłu w Mielcu), Marian Mikluszka (konstruktor z WSK Rzeszów) i, najmłodszy w tym gronie, Marcin Szczuka (student UJ ze Stalowej Woli). Andrzej Celiński przedstawiał kandydatów SdPl jako kompetentnych i uczciwych ludzi. Nie zdradził, na jaki wynik wyborczy liczy. „Jesteśmy na początku długiego marszu. Najważniejsze by nasi kandydaci nabierali doświadczenia w polityce. Wielu z nich to ludzie młodzi, którzy muszą nauczyć się przekonywania innych do swoich racji.”