Finał 9 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

Trwają przygotowania do finału 9 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”.

24 maja 2004 zakończył się drugi z trzech etapów przesłuchań 9 Konkursu Piosenki Wygraj Sukces.
W tym roku do eliminacji wstępnych konkursu przystąpiło 2217 solistów z całej Polski. Eliminacje pierwszego szczebla odbywały się w 50 ośrodkach na terenie kraju wzięło w nich udział 2217 solistów wieku 6 – 19 lat. Kolejny etap to eliminacje regionalne, które miały na celu wyłonienie uczestników finału odbyły się w 17 ośrodkach współpracujących z biurem organizacyjnym. W każdej z tych miejscowości, w obradach jury pracował przedstawiciel organizatora konkursu czyli Tarnobrzeskiego Domu Kultury
i Agencji Reklamowej „Pro – Media”. Do finału konkursu zakwalifikowało się 130 solistów w czterech kategoriach wiekowych. Koncert konkursowy będzie miał miejsce w Tarnobrzeskim Domu Kultury w dniach 25 -26 czerwca 2004 r. Komisja konkursowa oceniająca finalistów złożona będzie ze znakomitych fachowców w dziedzinie sztuki wokalnej.
27 czerwca w Hali Widowiskowo Sportowej OSiR w Tarnobrzegu będzie miał miejsce Koncert Galowy, podczas którego poznamy laureatów poszczególnych kategorii oraz zdobywcę Grand Prix. Nagroda główna w konkursie to wyjazd do Eurodisneylandu pod Paryżem dla solisty i jego instruktora.
W tegorocznych eliminacjach wstępnych absolutnym hitem okazała się piosenka „Odpuść sobie wrzuć na luz”(381), na drugim miejscu plasuje się piosenka „Tabliczka muzyczka”(187). Trzecie miejsce zajmuje piosenka „Na jawie chyba śnię”(165).Czwarte miejsce zajmują dwie piosenki „Cenna niespodzianka”(149) i „Z liściem na trzy czwarte”(149).
W tym roku konkurs niewątpliwie przerósł najśmielsze oczekiwania organizatorów. Zgłosiła się rekordowa liczba uczestników. Świadczy to o ogromnym zainteresowaniu konkursem i jego wysokim poziomie.

Koncert Galowy 27 czerwca w niedzielę, godz. 18.00. O godzinie 17.15 – Koncert Zespołu Tanecznego „Fram”
Bezpłatne zaproszenia do odbioru w Tarnobrzeskim Domu Kultury, ul. Słowackiego 2 od 21 czerwca w godz. 9.00 -19.00.
27 czerwca w kasie Hali OSiR od godz. 14.00.

Szczegółowych informacji udziela Biuro Organizacyjne Konkursu.
822 74 97
www.wygrajsukces.com.pl, biuro@wygrajsukces.com.pl