Koncert .emteo. w vip pubie 29 września roku bieżącego

Hey
Mamy przyjemność zaprosić Was na nasz koncert, który odbędzie się w najbliższą środe w Vip Pubie w Tarnobrzegu (ulica za sądem). Całość mysterium zaczyna się o godzinie 20:30. Klimat naszej muzyki to rock reggae ska. Gramy też kilka coverow takich wykonawcow jak: Bob Marley, The Pixies czy T Love.

Cała moja przygoda z .emteo. zaczęła się w roku 1996 kiedy miałem przyjemność poznać na koncercie lokalnej kapeli death metalowej Beate Faron, Dominika Maja, Macieka „Laske” Lasote oraz Mateusza Jurka…

Podchmieleni przyjaciele z przyszłego zespoła z radością przyjęli mnie do .emteo. jako Pana od Czaka. Miejsce prób .emteo. to Środowiskowy Dom kultu(ry) – pozdrowienia dla pana Konopki. Tam też nieustannie pracujemy nad materiałem, który mamy okazję prezentować na koncertach oraz nad demem, które powinno się ukazać do końca października.

Planujemy w najbliższym czasie koncerty w Sandomierzu, Stalowej Woli, Nowej Dębie. Jest pomysł żeby zorganiozować imprezę w klimatach roots reggae w Starym Browarze. Tymczasem przyjdźcie koniecznie na najbliższy koncert – z pewnością nie zawiedziemy.
pozdrawiam Łukasz K.

ps.
1. kilka zdjęć z naszego ostatniego koncertu w bluesie 🙂 chyba było fajnie 😛
2. jakkolwiek Khufu może twierdzić inaczej (wolno mu:) ja i autor tekstu Lukasz k.CZAK zwany potocznie kaziem to trzy różne osoby 🙂