Następna kolejka spotkań TALPS

W niedzielę 07.11.04 odbedzie się następna kolejka spotkań Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligii Piłki Siatkowej. Spotkania rozpoczną się o godzinie 9.00 na dużej hali OSiRu (hala KS Siarka).

Zostaną rozegrane następujące mecze:
9:00 Morgan – Szkoła WORD
10:00 OSiR – Visat
11:00 Przywiśle – Student
12:00 Siarkopolanie – Sezam
13:00 Jachowicze – AZS Kolegium
14:00 Przywiśle-Sezam

Zapowiedź nadesłał Sali. Dzięki!

9:00 Morgan – Szkoła WORD
Zdecydowanym faworytem spotkania jest celujący w mistrzostwo zespół
Morgana, który do tej pory w dwóch meczach nie stracili nawet seta.
Zespół szkoły języków WORD po 3 meczach ma na swoim koncie 4pkt. (1 zwycięstwo-2 porażki). Zawodnicy WORDa grają bardzo nierówno, przeplatają dobre fragmenty gry z fatalnymi. Każdy inny wynik niż wygrana Morgana będzie dużą niespodzianką.

10:00 OSiR – Visat
Faworytem tego spotkania jest zespół Visatu, mający w przeciwieństwie do OSiRu stałą i wyrównaną kadrę. Zespół OSiRu już nie raz, także w poprzednim sezonie musiał grać w składzie 5 osobowym. Mimo to zawsze dawali z siebie wszystko i nie oddawali punktów za darmo. Atutem drużyny Visatu jest duże doświadczenie, potrafią się dobrze ustawić, dobrze przyjmują i serwują, natomiast największym atutem OSiRu jest silny atak i wysoki blok. Kto okaże się lepszy?! Odpowiedź na parkiecie.

11:00 Przywiśle – Student
Debiutujący w lidze zawodnicy Przywiśla w pierwszym meczu dostali lekcję dojrzałej siatkówki od Siarkopolan. Teraz na ich drodze stanie ambitny zespół Studentów. Gdyby patrzeć na wynik obu zespołów w meczach z Siarkopolanami, to można by łatwo wskazać zwycięzcę, to Studenci podjęli zażartą walkę a Przywiślanie nie mieli nic do powiedzenia. Ale statystki nie grają, wszystko rozstrzygnie się na parkiecie. Mimo wszystko to zespół Student jest zdecydowanym faworytem tego meczu.

12:00 Siarkopolanie – Sezam
Najatrakcyjniej zapowiadający się mecz kolejki. Oba zespoły mają bardzo wysokie aspiracje. Siarkopolanie zaczęli sezon bardzo dobrze, mają na swoim koncie 2 zwycięstwa, z czego tylko w meczu ze Studentami musieli się napocić. Sezam na inaugurację sezonu niemiłosiernie się męczył z 5 osobowym składem OSiRu. Mimo to ten pojedynek powinien stać na wysokim poziomie. Warto go będzie obejrzeć:-)

13:00 Jachowicze – AZS Kolegium
Dla zespołu z I LO będzie to już 5 mecz w sezonie – 2 zwycięstwa-2 porażki, 6pkt. i prowadzenie w tabeli. Mimo to ich gra pozostawia wiele do życzenia, głównie, jeżeli chodzi o ustawienie i asekuracje. Jest to spowodowane brakiem osoby, która by ich poprowadziła. Mam nadzieje, że wkrótce to się zmieni i któryś z wychowawców LO zajmie się tą ciekawą i obiecującą drużyną. Dla AZSu będzie to pierwszy mecz w sezonie. Na co ich stać dostaniemy odpowiedź już w niedzielę. Spodziewam się ciekawego i wyrównanego meczu.

14:00 Przywiśle-Sezam
Dla obu zespołów będzie to drugi mecz w tym dniu. Spore znaczenie będzie tu miała kondycja. I jedni i drudzy mają bardzo wymagających przeciwników w pierwszych meczach. Mimo to wszystko wskazuje na Sezam. Jeżeli wreszcie w meczu zagrają tak jak się rozgrzewają (Ci, którzy chodzą na mecze wiedzą, o co chodzi) to Przywiśle nie będzie miało nic do powiedzenia.