XIII Finał Orkiestry tuż tuż!

Już za trzy tygodnie odbędzie się XIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku na ulice miasta i powiatu Tarnobrzeg wyruszy ponad dwustu wolontariuszy. W tym roku jednak młodzi organizatorzy chcą zaskoczyć mieszkańców Tarnobrzega i okolic mnóstwem przygotowywanych atrakcji.

I tak cykl imprez towarzyszących rozpocznie dyskoteka w Klubie FM już 7 stycznia 2005 roku. 8 stycznia Sztab Miejski WOŚP zaprosi na mocne, rockowe uderzenie w Hali Sportowej OSiR w Tarnobrzegu, a 9 stycznia, podczas ogólnopolskiego Finału Hala OSiR będzie tętnić życiem przez cały dzień…

Planowane są prezentacje szkół, występy, pokaz ratownictwa drogowego, koncerty i oczywiście licytacja. Pod młotek pójdzie m. in. weekend w apartamencie prezydenckim na Zamku w Baranowie Sandomierskim z przejazdem luksusową limuzyną, a także gabinet prezydenta miasta Tarnobrzega na jeden dzień. Lista przedmiotów przeznaczonych na aukcję jest cały czas rozbudowywana, a organizatorzy czekają na dalsze oferty.

Co więcej, 9 stycznia przez ulice Tarnobrzega przejedzie kawalkada pojazdów wszelakich, a więc jednym słowem XIII Finał zapowiada się lepiej niż atrakcyjnie, a wszystko w jednym celu. Tym razem, całość zebranych środków zostanie przekazana na na nowoczesny sprzęt do diagnostyki i leczenia w neonatologii i pediatrii.

9 stycznia Tarnobrzeg zagra z Wielką Orkiestrą po raz trzynasty!

Oj się będzie działo..!

szczegóły znajdziecie na: www.wosp.vel.pl