Paweł Orkisz w TDK-u

Piosenkę „Przechyły” znamy chyba wszyscy. A czy wszyscy znamy jej autora? Już w środę o godz. 17.00 w sali widowiskowej Tarnobrzeskiego Domu Kultury wystąpi Paweł Orkisz z Krakowa, z programem „Ballady Kolędowe”.

Koncert zorganizował Klub Inteligencji Katolickiej, przy współudziale tarnobrzeskich parafii. Dodatkowo wśród dzieci i młodzieży zostaną rozlosowane upominki książkowe.

WSTĘP WOLNY!

Bardzo ciekawa jest osoba artysty, który zajmuje się nie tylko poezją i piosenką, ale również, a nawet przede wszystkim, dziennikarstwem ekonomicznym. Obecnie jest redaktorem naczelnym pism „Nasz Rynek Kapitałowy” oraz „Rynek Terminowy”, które współtworzył. Wcześniej współpracował między innymi z tak znanymi tytułami jak „Rzeczpospolita”, „Dziennik Polski” i „Dziennik Bałtycki”. Zajmuje się również szerokopojętym Public Relations.

Niezależnie od działalności zawodowej, Paweł Orkisz prowadzi działalność twórczą, koncertową i wydawniczą. Szczegółowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej www.orkisz.pl
Koncert serdecznie polecam.