Chrystus Zmartwychwstał Alleluja!

Szanowni użytkownicy. Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Wam wszystkim dużo radości, pokoju i nadziei. Niech kiełkująca wiosna pozytywnie nastraja Was do życia. Niech kwitną nowe pomysły i plany, a wytrwałość w ich realizacji niech Wam stale towarzyszy.

Przy okazji…
Równo 3 tygodnie temu minął rok od pierwszego newsa na tej stronie, co można uznać za rozpoczęcie jej działalności. Planowałem napisać jakiś obszerny rocznicowy tekst okolicznościowy, ale mi się nie chciało 🙂 Teraz krótko spróbuję to nadrobić…

Bardzo Wam dziękuję!
Nie chciałoby mi się siedzieć wieczorami pisząc, czy działając tu w inny sposób, tylko dla samego siebie. Dzięki Waszemu wsparciu, aktywności ogólnej i konkretnej, wymianie informacji i plików widzę sens istnienia tego portaliku. Przyznam szczerze, że rok temu nie zakładałem aż takiego rozwoju. Myślałem początkowo głównie o zamieszczaniu informacji z prasy lokalnej, tymczasem okazało się, że większość newsów tu się rodzi, a czasem wędruje dalej w świat.

Forum, które początkowo rozwijało się opornie, działa już całkiem nieźle. Ilość dostępnych zdjęć trzeba liczyć w tysiącach, nadal rośnie ilość użytkowników i wizyt. Mamy najlepszy w sieci plan miasta, opis jego historii i kalendarium wydarzeń. W wielu przypadkach relacje pojawiały się dzień-dwa wcześniej niż w dziennikach i nawet 2 tygodnie wcześniej niż w tygodniku lokalnym.

Co by się przydało? Np. więcej ogłoszeń. Dziwi mnie tutaj również brak aktywności lokalnych przedsiębiorców – przecież to doskonała darmowa reklama… Podobne trudności napotyka Książka adresowa. Inaczej to sobie wyobrażałem, niestety brak mi czasu na jej wypełnianie, a ochotnicy też się jakoś nie zgłaszają 🙂 Coż, nic na siłę. Jeśli nie przyjmie się – jak nie przyjął się czat – wyleci.

Ciekaw jestem jak Wy widzicie rozwój Tarnobrzeg.info?
Czego brakuje? W czym możecie pomóc?
Czy można zrobić coś więcej niż stronę? Skoro można zmienić wizerunek naszego miasta w necie, to pewnie da się również w realu. Jakieś pomysły?

Przez kilka dni nie będę miał dostępu do sieci. Bądźcie grzeczni i bawcie się dobrze! 🙂

Pozdrowienia
Jordan Gonciarz
Admin