TGD w MDK Stalowa Wola

MDK w Stalowej Woli zaprasza na koncert zespołu Trzecia Godzina Dnia. Impreza odbędzie się 14 maja o godz. 18.

TGD to grupa 35 młodych wokalistów i instrumentalistów, serwujących ze sceny gigantyczny ładunek pozytywnej energii. Są wśród nich zawodowcy, na co dzień śpiewający w zespołach i teatrach muzycznych, ale i amatorzy – między innymi laureaci popularnych programów telewizyjnych „Szansa na Sukces” czy „Droga do Gwiazd”.

Młodość i energia, zaangażowanie i spontaniczność stały się znakiem rozpoznawczym zespołu. Z dynamicznym, pop-gospelowym repertuarem zjeździli całą Polskę, koncertowali na Expo 2000 w Hanowerze, grali trasy koncertowe w Szwecji
i Niemczech.

Ich występy – czy to dla piętnastu tysięcy ludzi na Festiwalu Song of Songs w Toruniu, czy też w kameralnym wnętrzu krakowskiego Kościoła Mariackiego – zawsze porywają i stają się wydarzeniem wieczoru.

W październiku 2001 r. TGD wystąpiło jako suport Oslo Gospel Choir. TGD jest znane widzom TVP 2 z koncertu wielkanocnego, zarejestrowanego w 2001 r. Trzykrotna emisja koncertu zachęciła producentów, aby i w roku 2003 TGD wystąpiło w telewizji, tym razem z repertuarem kolędowym w koncercie „Raduj się świecie”.

Zdjęcie pochodzi z oficjalnej strony zespołu www.tgd.kdm.pl
Informację nadesłał Petrus. Dzięki!