Boisko (dla) Dzików?

Boisko szkolne w szkole nr 9 im. Jana Pawła 2 na DZIKOWIE… Trzeba z tym coś zrobić!!!

Chciałem poinformować o problemie jaki jest związany z boiskiem do grania w piłkę nożną, ponieważ w Tarnobrzegu przy szkole numer 9 im.Jana Pawła 2 przy ulicy Wiejskiej na osiedlu Dzików, derektor szkoły rozkopał boisko dokładnie w październiku 2004r. i, z powodu wymieninia jakiś rur, została wykopana dziura o średnicy 10 metrów. Reszta boiska została rozkopana (zaorana) i powiedziano nam, że zostanie zasiana nowa trawa i boisko zostanie ulepszone.

Do tej pory (6 czerwiec 2005r) została wymienina jedna rura i tak to pozostawiono…

W rozszerzeniu więcej zdjęć, te lepsze od dominicka. Dzięki

Boisko znajduje sie w nowoczesnej szkole, w której przebywają i uczą się dzieci z całego Tarnobrzega oraz młodzież, która tak samo pragnie zagrania w piłkę z pobliskiego osiedla Dzików. Z powodu tego Dzieci spragnione wakacji i gry w piłkę w wolnym czasie, nie mają gdzie grać w piłkę nożną.

Jeśli już grają, to nie na terenach do tego przeznaczonych. Z początku Straż Miejska zabraniała grać w piłke w takich miejscach, ale teraz już po wielokrotnych zabranianiu i przeganianiu dzieci oraz młodzieży wystawia im mandaty pieniężne.

Wielkokrotnie zwracano się z tym problemem do dyrektora szkoły, ale niczego nie zrobiono w tej sprawie. Więc bardzo prosił bym o umieszczenie jakiejkolwiek informacji oraz stwierdzam, że jest to bardzo dobry temat.

Ponieważ jak pojawi się jakiś artykuł na temat tego boiska to powinno to pomóc i ułatwić wielu rodzinom oraz młodzieży i dzieci.

Tyle nadesłał Kali, tekst uzupełnił zdjęciami głównie dominick.
Dziś boisko sam widziałem – rzeczywiście murawa wygląda jak zryta przez stado dzików, a tuż przed bramką usypano górę ziemi.

Nie sądzę, żeby osoba bezpośrednio podejmująca w tej sprawie decyzje tekst przeczytała i się nim przejęła, ale na pewno przeczytają to ludzie, którzy mogą na rozwiązanie problemu w różny sposób wpłynąć. Do dzieła więc!