Lato w Mieście 2005

Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Europejskie, po raz kolejny bierze udział w akcji „Lato w Mieście”.

Tym razem planujemy dwie imprezy…

Przegląd młodych talentów muzycznych:
W ramach akcji zorganizowany zostanie przegląd młodych zespołów i wykonawców muzycznych podczas którego twórcy będą mieli szansę zaprezentować swoją muzykę w ramach cyklu koncertów. Najlepsi zostaną nagrodzeni i wystąpią w koncercie finałowym na tarnobrzeskim Placu Bartosza Głowackiego. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!!! Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną.

NIE ZWLEKAJCIE, ZGŁOŚCIE SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

W rozszerzeniu szczegóły oraz informacje o Amatorskiej Letniej Lidze ASG

ZGŁOSZENIA PRZYMUJEMY DO 26 LIPCA

Kontakt:
Agnieszka Dziuba, wiceprezes,
e-mail: adziuba@go2.pl
www.tse.to.pl
W zgłoszeniu podajcie swoje imię, nazwisko, adres, email, telefon kontaktowy.

„Letnia Amatorska Liga Air Soft Gun”:
W okresie 2 wakacyjnych miesięcy zorganizowany zostanie cykl zawodów w strzelectwie rekreacyjnym z karabinków 6 mm na plastikowe kulki (Air Soft Gun). Zawody poprzedzone zostaną szkoleniem w zakresie korzystania z karabinków przeprowadzonym przez profesjonalnych instruktorów Air Soft Gun. Każdy „mecz” składał się będzie z dwóch zabaw terenowych polegających na przejęciu flagi przeciwnika lub wykonaniu określonego zadania.

W zawodach uczestniczyć będą drużyny podzielone na 5 grup. W fazie rozgrywek grupowych drużyny będą walczyć metodą „każdy z każdym”. W zależności od wykonania zadania oraz ilości trafień zespoły otrzymywać będą punkty. Zwycięzcy poszczególnych grup oraz najlepsza drużyna z 2 miejsc walczyć będą w grupie finałowej. Dodatkowo rozegrany zostanie turniej indywidualny, w którym zawodnicy będą mieli do pokonania kilkunastometrowy tor przeszkód, połączony z strzelaniem do tarcz.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!!! Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną. Zawodnikom zapewniamy karabinek sprężynowy ASG, okulary, ubezpieczenie NNW.

PAMIĘTAJCIE, NIE POTRZEBUJECIE WŁASNEGO SPRZĘTU ASG!!!
NIE ZWLEKAJCIE, ZGŁOŚCIE SIĘ JUŻ DZIŚ!!!
ZGŁOSZENIA PRZYMUJEMY DO 26 LIPCA

Kontakt:
Paweł Antończyk, prezes,
e-mail: pawel.antonczyk@epf.pl
www.tse.to.pl
W zgłoszeniu podajcie swoje imię, nazwisko, adres, email, telefon kontaktowy.

Informację nadesłał eston