LATO W MIEŚCIE : LETNIA LIGA AMATORSKA AIR SOFT GUN

„Letnia Amatorska Liga Air Soft Gun”:

Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjno-szkoleniowe Letniej Amatorskiej Ligi Air Soft Gun w dniu 31 lipca o godzinie 8:30 przed bramą główną strzelnicy LOK w lesie Zwierzyniec.

Będzie to cykl zawodów w strzelectwie rekreacyjnym z karabinków 6 mm na plastikowe kulki (Air Soft Gun). Zawody poprzedzone zostaną szkoleniem w zakresie korzystania z karabinków Air Soft Gun.

Każdy „mecz” składał się będzie z zabaw terenowych polegających na przejęciu flagi przeciwnika lub wykonaniu określonego zadania. W zawodach uczestniczyć będą czteroosobowe drużyny. W zależności od wykonania zadania oraz ilości trafień zespoły otrzymywać będą punkty. Dodatkowo rozegrany zostanie turniej indywidualny, w którym zawodnicy będą mieli do pokonania kilkunastometrowy tor przeszkód, połączony z strzelaniem do tarcz. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!!!

Uczestnikom zostaną zapewnione karabinek ASG 6mm oraz okulary ochronne. Nie ograniczamy jednocześnie możliwości stosowania dodatkowych środków ochrony we własnym zakresie (np. ochraniacze na łokcie, kolana, kaski etc.). Wybór stroju pozostawiamy Państwu. Możemy jedynie zasugerować stroje moro lub inne ułatwiające kamuflaż, jednak nie za grube ze względu na temperaturę.
Wszystkich uczestników prosimy o przygotowanie danych potrzebnych do ubezpieczenia NNW (imię i nazwisko, PESEL, data i miejsce urodzenia).
Osoby pełnoletnie prosimy o przybycie z dowodem osobistym.

Osoby niepełnoletnie prosimy o poinformowanie rodziców, że na niedzielnym spotkaniu otrzymają Państwo informację dla rodziców na temat Air Soft Gun, Regulamin Rozgrywek, oraz do wypełnienia druk zgody rodziców na Państwa udział w Lidze.
Spotkanie planowane jest do godz. 12, może jednak ulec niewielkiemu przedłużeniu.
Jeśli będą mieli Państwo jakieś pytania lub problemy (np. z dotarciem pod strzelnicę) prosimy o kontakt e-mailem lub telefonicznie.

Szczegóły na stronie www.tse.to.pl i www.asg.tbg.net.pl

Kontakt:
Paweł Antończyk
pawel.antonczyk@epf.pl
0-608 623 686