Podziel się sercem, podziel się złotówką.

Po raz czwarty, we wszystkich plaćowkach edukacyjnych i oświatowych, rusza akcja „Podziel się sercem, podziel się złotówką”, mająca na celu wsparcie tarnobrzeskiego Domu Dziecka (Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Tarnobrzegu).

Każdy chętny do udziału w akcji może wesprzeć Dzieci, przez podarowanie na rzecz placówki proszku do prania, pasty do zębów, kosmetyków, środków higieniczno -sanitarnych. Zbiórki darów będą prowadzone w większości plaćówek oświatowych w Tarnobrzegu, od przedszkoli po szkoły wyższe.

Podsumowanie Akcji odbędzie się 22 listopada w Tarnobrzeskim Domu Kultury, a zakończy je koncert finałowy, na który składać się będą występy wychowanków poszczególnych typów placówek i tak: o godzinie 9 występy zaczną przedszkolaki, koło godziny 11 uczniowie szkół podstawowych a około 12,30 uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Jeżeli ktoś z czytających miałby ochotę zaprezentować swoje zdolności sceniczne, czy to wokalne, instrumentalne czy taneczne, proszę o kontakt z opiekunem samorządu w swojej placówce lub bezpośrednio z organizatorami koncertu.

Numer telefonu do organizatorów 822 19 51.
W imieniu organizatorów akcji zapraszam do wzięcia udziału w niej i kończącym ją koncercie finałowym.