Wygraj Sukces – po raz 11-ty!

Tarnobrzeski Dom Kultury i Studio „Pro-Media” organizuje 11 edycję Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”, którego celem jest prezentacja i popularyzacja dorobku artystycznego dzieci i młodzieży oraz promocja twórczości instruktorów.
Konkurs adresowany jest do solistów / dzieci i młodzież w wieku od 6 do 19 lat/, którzy występują w czterech odrębnych kategoria wiekowych…

Warunkiem udziału w Konkursie jest prezentacja dwóch piosenek w języku polskim, w tym jednej obowiązkowo wybranej z dotychczasowych jedenastu płyt Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”.

Zgłoszenie udziału w Konkursie odbywa się poprzez wypełnienie specjalnego formularza w nieprzekraczalnym terminie do 15 lutego br. dostępnego na stronie internetowej: www.formularz.tdk.etbg.pl który jest dostępny również na stronach: www.wygrajsukces.com.pl i www.tdk.etbg.pl .

Do wypełnienia formularza potrzebny jest numer identyfikacyjny płyty zawarty w jej okładce. Po prawidłowym wprowadzeniu numeru i uzupełnieniu formularza każdy uczestnik otrzymuje potwierdzenie wysłanego formularza i logi, który będzie niezbędny do sprawdzenia terminu i daty eliminacji wstępnych, które odbędą się od 17 marca do 8 kwietnia br. w 42 ośrodkach kultury w całej Polsce. Laureaci eliminacji wstępnych wezmą udział w eliminacjach regionalnych zaplanowanych w 17 ośrodkach w Polsce. Natomiast Finał Konkursu odbędzie się 16 i 17 czerwca br. w Tarnobrzeskim Domu Kultury, a Koncert Galowy – 18 czerwca w Hali Widowiskowo- Sportowej OSiR w Tarnobrzegu.

Eliminacje wstępne w województwie podkarpackim odbędą się w:
– Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie – 23.03.
– Miejskim Domu Kultury w Radymnie – 23.03.
– Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie – 24.03
– Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku – 30.03
– Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli – 3.04.
– Tarnobrzeskim Domu Kultury – 1.04.
– Jasielskim Domu Kultury w Jaśle – 5.04
– Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu – 6.04
– Miejski Dom Kultury w Lubaczowie

Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem: Tarnobrzeski Dom Kultury, ul.J.Słowackiego 2, tel. 015 822-21-10, fax. 015 822-74-95
www.wygrajsukces.com.pl
e-mail: biuro@wygrajsukces.com.pl
Dystrybucję płyt prowadzi Tarnobrzeski Dom Kultury (kawiarnia) i wszystkie urzędy pocztowe na terenie miasta.