11 edycja Konkursu Wygraj Sukces

Tarnobrzeski Dom Kultury i Studio „Pro-Media” w Tarnobrzegu organizuje 11 edycję Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”.
Konkurs adresowany jest do solistów (dzieci i młodzież w wieku od 6 do 19 lat), którzy występują w czterech odrębnych kategoria wiekowych.

Konkurs przebiegać będzie w trzech etapach:
– eliminacje wstępne – 17 marca – 8 kwietnia 2006r.
– eliminacje regionalne – 4-31 maja 2006r.
– przesłuchania finałowe – 16-17 czerwca 2006r.
Koncert Galowy odbędzie się 18 czerwca 2006 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR w Tarnobrzegu

Obecnej edycji towarzyszy także nowa płyta prezentująca 10 utworów, wykonanych przez młodych solistów, akompaniament do przygotowania utworu konkursowego, plik multimedialny oraz numer identyfikacyjny płyty, będący podstawą zgłoszenia. Płyta została zrealizowana w Studiu PRO-MEDIA w Tarnobrzegu. Obowiązkowy repertuar soliści mogą wybierać spośród 110 wydanych dotychczas utworów.

Szczegółowe zasady udziału w KONKURSIE zostały zawarte w regulaminie dlatego prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem. Solista zgłasza swój udział tylko na specjalnym formularzu zamieszczonym pod adresem internetowym. Zgłoszenie będzie mógł wysłać także ze strony internetowej. Numer identyfikacyjny płyty, zawarty we wkładce 11 edycji, jest podstawą do wysłania formularza. Otrzymany login umożliwi uczestnikowi sprawdzenie miejsca i terminu eliminacji wstępnych.

Przypominamy, iż termin przesyłania kart zgłoszeń do konkursu upływa 15 lutego 2006r.