Wszystkie Nowiny w sieci

Gazeta codzienna „Nowiny” dostępna jest w sieci w pełnej wersji. Cena dostępu to 15 zł za miesiąc dla klientów indywidualnych i 20 zł miesięcznie dla firm. Propozycja wydaje się szczególnie interesująca dla rodaków przebywających za granicą, których interesuje codzienność Podkarpacia.

———————
Pod adresem: www.e-paper.pl/nowiny/ znajdziemy podgląd wszystkich stron bieżącego numeru oraz wydania poprzednie. Dostęp do pełnej jakości plików pdf z internetową wersją gazety uzyskujemy po dokonaniu wpłaty. Przelew można przesłać kartą płatniczą, poprzez banki internetowe lub przekazem pocztowym. Podane na wstępie kwoty dotyczą przeglądania pisma z jednego stanowiska. Istnieje możliwość wykupienia dostępu wielostanowiskowego. Na życzenie można otrzymać fakturę VAT.

Miło zauważyć, że niektóre lokalne media coraz poważniej traktują Internet. Dla porównania główny konkurent Nowin – dziennik „Super-Nowości” nie przedłużył ważności swojej domeny, pod którą od dłuższego czasu funkcjonowało wydanie internetowe. Domenę www.super-nowosci.pl można aktualnie nabyć już za 39 złotych, ale raczej trzeba się spieszyć, bo stare popularne adresy są chętnie kupowane przez internetowych pornografów.

Przy rosnącej trosce o czytelnika można założyć, że nawet pojawiające się na niektórych tarnobrzeskich ambonach wezwania do bojkotu pism związanych z norweską Orkla Press nie powinny pozycji Nowin zaszkodzić. Jeśli mimo wszystko mamy grymasić, to przydałoby się w sieci więcej informacji tarnobrzeskich (wydanie w formie pdf to wydanie ogólne), miło byłby również widziany kanał RSS, który już stał się standardem.