Sukcesy ISSIiP Start Tarnobrzeg

W dniach 11,12 lutego 2006 roku w Szczecinie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych na krótkim basenie (25m). Wśród blisko 150 zawodników i zawodniczek, którzy przyjechali aby wziąć udział w zawodach, byli także reprezentanci ISSIiP Start Tarnobrzeg w składzie Jacek Czech oraz Tomasz Goździewski wraz z trenerem Krzysztofem Dydo i kierownikiem ekipy Przemysławem Czechem.
Wyniki jakie zostały osiągnięte przez Jacka Czecha i Tomasza Goździewskiego są bardzo dobre i klasyfikują zawodników w samej czołówce krajowej.

—————–
Jacek Czech na dystansie 100 metrów stylem dowolnym wygrał wyścig w swojej klasie i w klasyfikacji generalnej zajął 7 miejsce.
Na dystansie 50 metrów stylem dowolnym wygrał wyścig w swojej klasie i w klasyfikacji generalnej zajął 4 miejsce.
Na dystansie 200 metrów stylem dowolnym wygrał wyścig w swojej klasie i w klasyfikacji generalnej zajął 1 miejsce, zdobywając złoty medal i tytuł Mistrza Polski.
Na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym wygrał wyścig w swojej klasie i w klasyfikacji generalnej zajął 3 miejsce, zdobywając brązowy medal.

Tomasz Goździewski na dystansie 50 metrów stylem dowolnym zajął 7 miejsce w swojej grupie.
Na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym zajął 6 miejsce, w swojej grupie.
Obydwaj zawodnicy w znaczący sposób poprawili swoje rekordy życiowe ustanawiając doskonałe czasy. Na szczególną uwagę zasługuje wynik osiągnięty przez Jacka Czecha na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym, gdzie czas osiągnięty na tym dystansie jest 2 czasem na świecie z roku 2005.
Więcej informacji możecie państwo uzyskać na konferencji prasowej, która odbędzie się w kawiarni Tarnobrzeskiego Domu Kultury dnia 21.02.2006 roku o godzinie 12.30.

Serdecznie zapraszamy
www.integracja.livenet.pl