Runda Zasadnicza TALPS zakończona.

Grupa Senior Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej zakończyła rozgrywki rundy zasadniczej i wkroczyła w fazę play – off.
Dopiero 19 lutego podczas ostatniej kolejki rundy zasadniczej TALPS zapadły ostateczne rozstrzygnięcia, które drużyny zagrają o tytuł miastrza ligi, a których zabraknie w meczach decydujących…

————–
Przez całą rundę dziesięć drużyn toczyło zacięty pojedynek o pierwsze miejsca w tabeli, jednak tylko 4 z nich zagra mecze o tytuł mistrza TALPS w sezonie 2005/2006. I tak w niedzielę 5 marca, na małej hali OSiR, o godzinie 18 w pierwszym półfinale spotkają się drużyny W.G. Morgan i AZS ZKN Tarnobrzeg, a o godzinie 19 zespoły Siarkopolanie i Student. Zwycięscy tych półfinałów zagraja mecz o tytuł mistrza TALPS.

Przed meczmi półfinałowymi rozegrane zostaną trzy spotkania decydujące o kolejności w tabeli drużyn z miejsc od 5 do 10. O godzinie 15 zagra zespół Kopernik ze studentami z PWSZ o miejsce 9. O godzinie 16 Grom z zespołem Szkoły Języków WORD o miejsce 7.

O godzinie 17 Wielowieś zmierzy się z zespołem ViSAT w walce o miejsce 5. W imieniu organizatorów TALPS, czyli Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej oraz OSiR Wisła, zapraszam wszystkich sympatyków siatkówki na te mecze.