Wyniki „Na scenę” 2006

Wczoraj, w późnych godzinach popołudniowych zakończył się Konkurs Teatrów Obcojęzycznych „Na Scenę’2006” organizowany przez Tarnobrzeski Dom Kultury, Szkołę Języków Obcych „Word” w Tarnobrzegu przy współpracy ze szkołą „Play” – Nauka Języków Obcych. Wzięło w nim udział 16 szkolnych zespołów teatralnych z Tarnobrzega, Sandomierza, Stalowej Woli, Sokolnik i Ślęzaków. Na scenie wystąpiło ponad 170 młodych aktorów…

Komisja Artystyczna przyznała I nagrodę Zespołowi Teatralnemu „Dream Teens” z Gimnazjum Nr 1 w Sandomierzu, II nagrodę otrzymała Grupa Teatralna „Ekypa” z Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego w Stalowej Woli. Laureatem III nagrody została Grupa Teatralna „Kwadrat” z Zespołu Szkolno-Wychowawczego w Ślęzakach.

Wyróżnienie otrzymała Grupa Teatralna „Candy Team” z Publicznego Gimnazjum w Sokolnikach.

Jury przyznało również nagrodę dla najlepszej aktorki Konkursu, którą została Monika Pabisz za rolę Wdowy w spektaklu „The Boor” z Gimnazjum Nr 4 przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Stalowej Woli. Nagrodę dla najlepszego aktora otrzymał Filip Bielec za rolę Fana Królowej Elżbiety w przedstawieniu pt. „Piggmina’s Dream” z Gimnazjum Nr 4 przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Stalowej Woli.