„BARTOSZ” 2006 nie dla zawodników IKS Tarnobrzeg!

Zawodnicy z naszego miasta trenujący sporty siłowe w Integracyjnym Klubie Sportowym Tarnobrzeg nie mogą wystąpić w V Nadwiślańskim Turnieju w Wyciskaniu Sztangi Leżąc gdyż organizatorzy tego turnieju „Integracja – Stowarzyszenie Sprawnych Inaczej i Przyjaciół” stwierdzili ze zgłoszenie zostało złożone po terminie, czyli po 21 kwietnia.


———————
We wcześniejszych jednak ustaleniach pomiędzy oboma klubami zawodnicy IKS Tarnobrzeg mieli zostać zgłoszeni po oficjalnym ich sprawdzianie, który odbył się 22 kwietnia 2006r na Hali Widowiskowo – Sportowej OSiR w Tarnobrzegu, czyli po zakończeniu I Otwartych Mistrzostw Podkarpacia w Trójboju Siłowym.

Formalności zostały dopełnione, zgłoszenie zostało dostarczone, ale 6 zawodników czyi Adam Rębisz, Jan Żarów, Lucjan Czub, Maciej Piotrowski, Tomasz Wiatrowicz, Łukasz Bień, którzy przygotowywali się do tego turnieju nie może wziąć w nim udział.
Jest to przykre i nie zrozumiale, że zawodnicy z Tarnobrzega nie mogą wystąpić tu na miejscu w swoim mieście!!!!!!!

Czyżby bano się, że zawodnicy IKS Tarnobrzeg po ostatnich sukcesach w sportach siłowych namieszają w tym turnieju osiągając bardzo dobre wyniki?
Szkoda, ze ciężka praca tych młodych ludzi, którzy wylali tyle potu na siłowni OSiR-u pójdzie na marne. Chyba, że organizatorzy wywiążą się ze wcześniejszych ustaleń i dopuszcza ich do startu.
Mamy jednak nadzieje, ze tak się stanie i zwycięży sport , pozytywna rywalizacja na hali a nie niemądre decyzje organizatorów.

Tekst nadesłał Radek Zięba