Cinema OFF – Paweł Czarzasty

11 maja o godzinie 19:00 w Klubie FM na kolejnej odsłonie Cinema OFF, zaprezentujemy najlepsze filmy Pawła Czarzastego.

To jeden z najbardziej znanych polskich filmowców niezależnych.

——————
Urodzony w 1977 roku. Z zawodu architekt. Wcześniej ukończył studia informatyczne we Francji. Oprócz własnych autorskich projektów brał udział w kilku przedsięwzięciach filmowych (m. in. „1409 – Afera na Zamku Bartenstein”) oraz teledyskach w charakterze współreżysera, asystenta lub autor efektów specjalnych. Czasem również hobbistycznie pracował jako kaskader – w jednym z filmów skakał tyłem do akwarium pełnego złotych rybek. Jego największa dotychczasową produkcją jest pełnometrażowa „Licencja na zaliczanie”.

Program pokazów:

„Tough”
Jeden z pierwszych filmów Pawła. Sprawnie zrealizowane kino sensacyjne. Kompilacja popularnych motywów z amerykańskich filmów akcji.

„Kooperacja”
Thriller sensacyjny. Firmowe przyjęcie przybiera nieoczekiwany obrót.

„Załoga G”
Przewrotna intryga w międzynarodowej obsadzie. Akcja filmu rozgrywa się w środowisku studentów przebywających na zagranicznym stypendium.

„Rough”
Krótka, pełna akcji historia gangsterska zrealizowana unikatową już dzisiaj metodą – na taśmie światłoczułej 8 mm.

„Pastylka”
Impresja – teledysk z pastylką w roli głównej.

„Was ist los?”
Kultowy thriller kina niezależnego. Grupka przyjaciół wyjeżdża na wakacje w góry, gdzie dochodzi do serii niewyjaśnionych wypadków. Nikt nie spodziewa się, że za wszystkim stoi pewien bardzo tajemniczy wypchany świstak. W rolach głównych gwiazdy niemieckiego horroru: Peter Maťller, Malva Kaput, Broda Kaput, Mati Hilfe.

Organizatorzy Tarnobrzeskich pokazów:
Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Kulturalne
Klub FM

Patronat medialny:
Radio Leliwa
Miejska Telewizja Tarnobrzeg