Turniej Siatkówki w Połańcu

W dniu 7 maja odbył się Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec. W turnieju udział wzięło 7 drużyn: 2 drużyny reprezentujące Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej i Tarnobrzeską Amatorską Ligę Piłki Siatkowej, 3 drużyny z Krakowa i 2 drużyny z Połańca.

————————-
Drużyny podzielone zostały na dwie grupy. Tarnobrzeg I trafił do grupy 4 zespołowej, natomiast Tarnobrzeg II do grupy w której występowały 3 zespoły. Rozgrywki grupowe zakończyły się pomyślnie tylko dla “pierwszego” zespołu, który po dwóch wygranych i jednej porażce zajął 2 miejsce w grupie i awansował do półfinału. “Drugi” zespół po przegraniu dwóch spotkań grupowych (dwa razy po 1-2) zakończył udział w turnieju. Tarnobrzeg I w półfinale pokonał po emocjonującej walce ekipę z Połańca i awansował do finału.

W finale przeciwnikiem Naszej drużyny był zespół z Krakowa z którym ponieśliśmy wyraźną porażkę podczas meczy w grupie. Tym razem walka była bardziej wyrównana, jednak mimo to musieliśmy uznać wyższość zawodników z Krakowa i zadowolić się II miejscem w turnieju.

Składy Naszych drużyn:
Tarnobrzeg I – Kamil Sołtykiewicz (kapitan), Karol Sołtykiewicz, Mateusz Siudak, Przemysław Zachariasz, Marcin Kuszaj, Piotr Chmiel, Reku, Siwy.
Tarnobrzeg II – Wiesław Białek, Marek Baleja, Marek Kazberuk, Michał Ziętek, Waldemar Ziętek, Andrzej Dróbkowski, Adam Kuś oraz Krzysztof Juruś.