Turniej Piłki Siatkowej

Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej oraz OSiR „Wisła” zapraszają drużyny, do udziału w Turnieju o Puchar Prezesa Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Piłki Siatkowej, który odbędzie się z okazji Dni Tarnobrzega, 21 maja 2006 roku, na dużej hali OSiR „Wisła”. Początek turnieju o godzinie 10.00.

Zgłoszenia do turnieju prosimy składać do kolegi Roberta Chmiela: tel. 665 247 690, lub e’mail robert2211@op.pl. O udziale w turnieju decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy dopuszczają możliwość zgłoszenia drużyny, składającej się z zawodników występujących w różnych drużynach TALPS, skład drużyny należy podać na oficjalnym formularzu dostępnym w dniu turnieju.
W dniu turnieju zostanie przekazany drużynom szczegółowy regulamin rozgrywek.
Faza wstępna turnieju rozgrywana będzie w dwóch grupach, w których drużyny zagrają na zasadzie „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów (trzeci set tie-break). Po fazie wstępnej najlepsze drużyny z grup, zagrają o pierwsze miejsce. O przydziale poszczególnych drużyn do grup zdecyduje losowanie, które zostanie przeprowadzone w dniu zawodów przez sędziego głównego w obecności kapitanów drużyn.

Zapraszamy do udziału w Turnieju.

Prezes TSSPS Jacek Szarek, Przewodniczący Zarządu TALPS Robert Chmiel.