II Mecz Nauczyciele – Uczniowie

Dnia 7 czerwca na Hali Widowiskowo Sportowej OSiR „Wisła” w Tarnobrzegu, zostanie rozegrany II Mecz Charytatywny Piłki Siatkowej Nauczyciele Uczniowie. Drugi raz spotkamy się na tej imprezie aby wesprzeć dzieci z tarnobrzeskiego Domu Dziecka (ul. Św. Barbary)…

—————-
Aby wejść na mecz, wystarczy przynieść ze sobą pastę do zębów, proszek do prania, środki czystości itp. Wszystkie zebrane rzeczy zostaną przekazane do Domu Dziecka. W zamian za przyniesione dary, kibice otrzymają losy uprawniające do udziału w losowaniu różnych gadżetów oraz nagrody głównej, którą w tym roku jest „ROWER GÓRSKI”. Zapraszamy do kibicowania uczniów i nauczycieli – mamy nadzieję, że zapełnimy wspólnie widownię. Po pierwsze aby być świadkami rewanżu uczniów po zeszłorocznej porażce, a po drugie pomożemy DZIECIOM.

Fundatorami nagród dla kibiców są: Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ Solidarność Siarkopol Tarnobrzeg, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich koło parafialne z Serbinowa, Firma ViSAT Pana Roberta Piątkowskiego, Szkoła Języków Obcych WORD. Patronat medialny: Miejska Telewizja Tarnobrzeg, Radio Leliwa. Organizatorzy: Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Tarnobrzegu, Tarnobrzeska amatorska Liga Piłki Siatkowej, OSiR „WISŁA”.

Składy drużyn: UCZNIOWIE
Mateusz Siudak (Gimnazjum Nr 3)
Michał Ziętek (Z.S.O – „Jachowicz”)
Jacek Sołtykiewicz („Budowlanka”)
Maciej Kaltenberg (Z.S.O – „Jachowicz”)
Krzysztof Ledziński (Z.S.O – „Jachowicz”)
Piotr Kuś (Gimnazjum Nr 2)
Michał Teczyński (Gimanzjum Nr 2)
Krzysztof Pruchnik („Górnik”)
Dawid Barwiński (Gimnazjum Nr 1)

NAUCZYCIELE
Karol Mołdawski („Górnik”)
Maciej Szeib („Górnik”)
Zbyszek Jabłoński (S.P. Nr 10)
Barbara Mysiak (Z.S.P Nr 2)
Wojciech Magda (D.H. „Dąbrowa”)
Magdalena Polek („Górnik”)
Jerzy Salamucha („Górnik”)
Artur Roman (SJO WORD)