Wygraj Sukces po raz 11-ty

Rozpoczynają się prezentacje finałowe 11 edycji Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury i Studio „Pro-Media” w Tarnobrzegu. Weźmie w nich udział 120 solistów w wieku od 6 do lat, wyłonionych spośród 1910 uczestników eliminacji rejonowych i regionalnych, które zostały przeprowadzone w 62 ośrodkach kultury w całym kraju. Wszyscy uczestnicy Konkursu oceniani są w czterech odrębnych kategoriach wiekowych…


—————–

Patronat nad tegoroczną edycją Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” sprawują Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kazimierz Michał Ujazdowski oraz Prezydent Miasta Tarnobrzeg – Jan Dziubiński.

16 czerwca o godz.15.00 w sali widowiskowej Tarnobrzeskiego Domu Kultury w Koncercie Konkursowym zaprezentują się soliści z I, II i III kategorii wiekowej, natomiast 17 czerwca o godz.12.00 kontynuować będą swoje prezentacje uczestnicy III i IV kategorii wiekowej.

W niedzielę 18 czerwca ogodz.17.30 w Hali Widowiskowej OSiR rozpocznie się Koncert Galowy, w których wystąpią finaliści, soliści z płyty 11 edycji oraz Zespół Taneczny „Fram”. W tym ponad dwugodzinnym widowisku muzycznym poznamy laureatów tegorocznej edycji Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”, zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia oraz Grand Prix – wycieczka do „Eurodisneylandu” pod Paryżem.