Western Piknik Mielec 2006

W dniach 19-20 sierpnia odbędzie się „Western Piknik Mielec 2006”. Rozopczęcie pikniku o godz. 14-tej na błoniach za Hotelem Polskim. Wśród atrakcji przewidziano m.in. koncerty country, wioski – indiańską, motoryzacyjną i w stylu western, pokazy samochodów rajdowych, zlot motocykli, pokazy kaskaderskie i inne. Więcej informacji w rozszerzeniu…


——————-
Wystąpią zespoły
Sobota: Johny Walker, Rubens Band
Niedziela: Mała Generała Paczka, Konwój

Przez cały piknik odwiedzać będzie można miasteczko western, wioskę indiańską i wioskę motoryzacyjną, a zabawy dostarczą następujące atrakcje: pokazy samochodów rajdowych, zlot motocykli, pokazy kaskaderskie, pokazy jazdy na bicyklu i rowerze odwrotnym, jazda quadami, jazda konna, loty balonem i paralotnią, skoki spadochronowe, ekspozycje perełek motoryzacyjnych, łapanie konia na lasso, rzut kapeluszem na głowę, strzelanie z łuku, pokazy i nauka tańców liniowych, tańce indiańskie, płukanie złota i wiele innych atrakcji rodem z Dzikiego Zachodu.

Przewidziano również kiermasze, paradę motocyklową, wesołe miasteczko, Saloon z gastronomią oraz liczne konkursy, gry i zabawy.

Plakat reklamujący imprezę można zobaczyć klikając TUTAJ