Tarnobrzeg.biz – już wkrótce

Na październik bieżacego roku przewidziany jest start witryny www.tarnobrzeg.biz, zapowiadanej jako platforma prezentacji oferty tarnobrzeskich przedsiębiorstw.
Dla lokalnych firm, które nie posiadają jeszcze własnej strony internetowej, przygotowywana jest oferta, pozwalająca na zaistnienie w Internecie…

—————
Tarnobrzescy przedsiębiorcy już teraz mogą wysłać zgłoszenie (przypominam, że na Tarnobrzeg.info również można za darmo! prezentować swoją ofertę w książce adresowej i w dziale ogłoszeń). Nie znane są jeszcze zasady współpracy lokalnych podmiotów z nowym portalem.

Witrynę przygotowuje lubelska (ale częściowo o tarnobrzeskich korzeniach) firma protHOST i wygląda na to, że poważnie podchodzi do sprawy – strona jest intensywnie pozycjonowana (głównie poprzez automatyczne systemy wymiany linków) i już parokrotnie wyskoczyła na pierwsze miejsce w Google pod hasłem „Tarnobrzeg”.

Życzmy powodzenia nowej inicjatywie, która, jeśli intensywnie skieruje się na przedsiębiorców, ma szanse na zapełnienie luki w tarnobrzeskim Internecie.