Ruszyła Strona TPP

Krótko po uruchomieniu witryny www.ratujmytarnobrzeg.pl pojawiła się internetowa odpowiedź Tarnobrzeskiego Porozumienia Prawicy. Pozytywnie zaskakujący portal www.tpp.tarnobrzeg.pl został uruchomiony kilka dni temu, dziś oficjalna premiera. Twórcy portalu przewidzieli nawet swobodę wypowiadania się na forum, co z tego wyjdzie – zobaczymy. Obecnie w konkurencji portalowej zdecydowanie najgorzej wypada strona tarnobrzeskiej PO. W rozszerzeniu oficjalny komunikat nadesłany przez TPP…

————-
Drodzy Internauci,

Ruszył portal internetowy Tarnobrzeskiego Porozumienia Prawicy www.tpp.tarnobrzeg.pl

Choć bezpośrednią okazją do jego powstania są zbliżające się wybory samorządowe to jednak jego założeniem jest aby stał się platformą wymiany informacji o naszych wspólnych tarnobrzeskich sprawach. Znajdą tu państwo informacje o TPP, Naszym mieście i Naszych tarnobrzeskich sprawach.

W portalu www.tpp.tarnobrzeg.pl każdy odwiedzający ma możliwość zadać pytanie, wypowiedzieć się na forum a także zagłosować w internetowej sondzie.

Chcielibyśmy aby Tarnobrzeżanie współtworzyli razem z nami portal www.tpp.tarnobrzeg.pl – M.in. w tym celu przygotowalismy specjalny formularz ułatwiający kontakt z TPP.

Zapraszamy do codziennego odwiedzania www.tpp.tarnobrzeg.pl Portalu dla Każego. Już wkrotce kolejne nowości.

Pozdrawiamy
Redakcja Portalu TPP
www.tpp.tarnobrzeg.pl