Ruszają rozgrywki TALPS

Już 15 października o godzinie 10-00, na hali sportowej OSiR, rozpocznie się pierwszy mecz inaugurujący rozgrywki Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Organizatorem rozgrywek jest Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej i Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wisła” w Tarnobrzegu. Do sezonu 2006/2007 zgłosiła się rekordowa liczba zespołów. Ogółem w trzech grupach rozgrywkowych weźmie udział 24 zespoły, w których grać będzie około 300 osób.

————-
XII edycja rozgrywek TALPS odbywać się będzie w 3 grupach, SENIOR, JUNIOR, JUNIOR dziewczęta. Najbardziej prestiżowa grupa Senior swoją rywalizację zaczyna 15 października a mecz finałowy rozegra 29 kwietnia 2007 roku o godzinie 12. Wszystkie mecze w grupie Senior odbywać się będą na hali sportowej OSiR (małej), zgodnie z harmonogramem dostępnym od 10 października, do wglądu na oficjalnej stronie TALPS www.siatka.tbg.net.pl.

Na wszystkie mecze zapraszamy sympatyków piłki siatkowej i wszystkich zainteresowanych siatkówką. Rozgrywki w grupie Junior rozpoczną się na początku listopada, a mecze odbywać się będą w ciągu tygodnia w salach sportowych szkół na terenie Tarnobrzega. Także w salach sportowych tarnobrzeskich szkół swoje mecze rozgrywać będą dziewczęta z drużyn grupy – Junior dziewczęta. Serdecznie zapraszamy młodzież do kibicowania swoim kolegom, a o terminie spotkań można będzie się dowiedzieć z oficjalnej strony internetowej TALPS, lub z komunikatów umieszczanych w szkołach, uczestniczących w lidze.

Mamy nadzieję, że nowy sezon rozgrywkowy przyniesie zawodnikom i kibicom siatkówki wiele emocji i pozytywnych doznań sportowych. Osoby które chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej o rozgrywkach TALPS zapraszamy do kontaktu. Swoje zapytania można kierować do przewodniczącego Zarządu TALPS, kolegi Roberta Chmiela, na adres robert2211@op.pl