Tenis Stołowy DPP Niepełnosprawnych

DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI NIEPEŁNOSPRAWNYCH W TENISIE STOŁOWYM.
W dniach 17-19 listopada w Siedlcach rozpoczyna się Drużynowy Puchar Polski Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym, gdzie wystąpi 4 osobowa drużyna IKS Tarnobrzeg reprezentująca nasze miasto i Podkarpacie…

———–
IKS Tarnobrzeg wyjeżdza w składzie Grażyna Gądek, Krzysztof Żyłka (wózek), Maciej Nalepka( wózek ) i Krzysztof Kowalski.

Drużyny będą podzielone na grupy, z których wyjdą dwie najlepsze. Następnie system pucharowy, przegrany odpada. Mecze będą składały się z 5 gier indywidualnych i miksta.

Dodatkowo w trakcie zawodów zostanie rozegrany indywidualny turniej OPEN systemem pucharowym w klasie 1-5 kobiet i mężczyzn na wózkach oraz w klasie 6-10 kobiet i mężczyzn grających stojąc.

Natomiast 2 grudnia w Warszawie odbędzie się Turniej o Puchar Prezesa IKS Warszawa, w którym wystąpią nasi zawodnicy i te zawody zakończą sezon 2006.
IKS Tarnobrzeg za posrednictwem internetu, prasy, radia ogłasza nabór zawodniczek i zawodników niepełnosprawnych ruchowo (na wózkach i chodzących) do sekcji tenisa stołowego z Podkarpacia i województw przyległych.

„Nie masz klubu, zgłoś się. Nie siedz w domu!!!
Ty też możesz odnosić sukcesy w sporcie mimo, że jesteś niepełnosprawny.
Uwierz w siebie – zapraszamy”

Poszukujemy też wolontariuszy, którzy będą z nami min. trenować, pomagać w czasie treningów np. rozkładać i składać stoły, zbierać piłeczki oraz jeżdzić na Mistrzostwa Polski i turnieje.

kontakt: z_radek@poczta.fm