Medale młodych ciężarowców IKS Tarnobrzeg

W sobotę 9 grudnia 2006 roku młodzi ciężarowcy IKS Tarnobrzeg brali udział w Kunowie w zawodach o Puchar Gór Świętokrzyskich. Startowało w sumie 12 zawodniczek i 30 zawodników ze Starachowic, Skarżyska Kamiennej, Kunowa i Tarnobrzega.
Najlepiej wśród zawodników IKS Tarnobrzeg wypadła Urszula Trela, która zwyciężyła w kategorii Open do lat 16 osiągając wyniki w rwaniu 40 kg i w podrzucie 55 kg. Natomiast w swojej kategorii do 75 kg zajęła III miejsce wynikiem 95 kg w dwuboju.

————–
Justyna Gil w kategorii 63 kg zajęła III miejsce tuż za reprezentantkami kraju z Kunowa. Łukasz Mróz w kat. 77 kg zajął III miejsce. Poprawił swój wynik o 20kg osiągając 155 kg w dwuboju (rwanie 75 KG, podrzut 80 kg).
Marek Kołodziej w kat. 69 kg był IV i osiągnął 125 kg w dwuboju czyli 55 kg rwanie i 70 kg podrzut.

Rafał Maciąg w kat. 85 kg wygrał swoja kategorię i osiągnął w dwuboju 155 kg (rwanie 60 kg, podrzut 95 kg) poprawił się o 5 kg.
Dawid Kostkiewicz w kat. 94 kg był III z wynikiem 145 kg w dwuboju (rwanie 65 kg, podrzut 80 kg).

Podobnie jak w ubiegłym roku ciężarowcy IKS Tarnobrzeg zdobyli III miejsce drużynowo.

Mądra, bezpieczna i fachowa praca trenera Jana Dryki z młodymi zawodniczkami i zawodnikami, z roku na rok przynosi coraz lepsze efekty. Tego przykładem są wyniki osiągnięte na tych zawodach i innych w 2006 roku
Dziękujemy sponsorom Firmie Seltar i Bankowi Spółdzielczemu w Tarnobrzegu.


Łukasz Mróz


Marek Kołodziej


Justyna Trela


Justyna Gil


III miejsce IKS Tarnobrzeg drużynowo


Urszula Trela I-sze miejsce kategorii open do lat 16


Rafał Maciąg

Informację i zdjęcia nadesłał: IKS Tarnobrzeg