Bożonarodzeniowy Konkurs Plastyczny „GWIAZDKA 06”

21 grudnia 2006 r w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej Bożonarodzeniowego Konkursu Plastycznego Gwiazdka 2006.

Tegoroczna, V edycja cieszyła się bardzo dużym powodzeniem wśród dzieci i młodzieży tarnobrzeskich i sandomierskich szkół podstawowych i gimnazjów. Wernisaż wystawy połączony został z rozstrzygnięciem konkursu.

Jury oceniając prace zwracała uwagę na kreatywność autorów (pomysły dzieci wynikający z ich naturalnej wrażliwości, spontaniczności, umiejętności plastycznych) oraz walory estetyczne wykonywanych prac (kolorystyka i jednolitość stylowa). Liczna obecnośc autorów na wernisażu wszystkich niezmiernie cieszyła. Autorzy prac oraz opiekunowie obdarowani zostali drobnymi upominkami, dyplomami i podziękowaniami.

Spotkanie upłynęło w miłej przedświątecznej atmosferze. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, jednocześnie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji. Wystawa w Galerii TDK czynna będzie do 30 stycznia 2007r. Zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji.