„QUEEN” na Hali OSiR w Tarnobrzegu

14 stycznia 2007 zagra w Tarnobrzegu po raz kolejny WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. Pieniądze będą zbierane po raz drugi na zakup sprzętu ratującego życie dzieci poszkodowanych w wypadkach i na naukę pierwszej pomocy.
Główne imprezy XV Finału odbędą się na tarnobrzeskiej Hali OSiR.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół QUEEN z Freddiem Mercurym jak żywym. Grupa przyjedzie specjalnie dla mieszkańców Tarnobrzega zza granicy. Po Światełku do Nieba wystąpi stołeczny zespół BOHEMA.

W programie znajdzie się jeszcze m.in.: turniej tańca (organizator: Gimnazjum nr 2 i Społeczne Liceum Ogólnokształcące), koncerty lokalnych zespołów, aukcja (lista rzeczy na stronie sztabu), występ FRAMu. W holu hali na uczestników imprezy czekać będzie loteria fantowa, strzelnica ASG, sklepik orkiestrowy, miejsce zabaw dla dzieci i inne atrakcje.

O godz. 11:30 na placu Bartosza Głowackiego odbędzie się pokaz ratownictwa drogowego, a równo w południe wyruszy Kawalkada Pojazdów Wszelakich.

Pieniądze będzie zbierać 200 wolontariuszy na terenie miasta Tarnobrzega i okolic. Warto przypomnieć, że przez kilkanaście lat grania WOŚP tarnobrzeżanie ofiarowali razem ponad 300 tysięcy złotych. Wartość sprzętu pracującego na oddziałach tarnobrzeskiego szpitala podarowanego przez Fundację przekroczyła już pół miliona złotych.

Te liczby mówią same za siebie. Bądźcie więc z nami 14 stycznia podczas XV Finału WOŚP.

Szczegóły programu, lista rzeczy na aukcję i wiele innych na: www.wosp.vel.pl

Do zobaczenia w niedzielę

Sztab WOŚP Tarnobrzeg & Przyjaciele