Why not USA? – Targi Pracy Job Fair 2007

Why Not USA serdecznie zaprasza młodzież regionu, a zwłaszcza studentów do udziału w 2 edycji TARGÓW PRACY – JOB FAIR 2007. 23 stycznia 2007 Tarnobrzeg ul. Moniuszki 6 – Wyższa Szkoła Handlowa im. B. Markowskiego Wydział Zamiejscowy w Tarnobrzegu – Start godz. 10.00

Na zaproszenie Why Not USA i Fundacji CET USA przyjeżdża do Polski 17 przedstawicieli pracodawców z USA by osobiście 23 i 24 stycznia 2007 roku spotkać się, ż Polskimi studentami i przedstawić im najnowszą ofertę ponad 3 000 miejsc pracy wakacyjnej w amerykańskich firmach.

Na targach pracy programu Work and Travel 2007 obecni będą pracodawcy z następujących stanów: Alaska, Floryda, ze stanu Maine i Maryland, New Hampshire, Pennsylvanii, Californii i Nevady.

Why Not USA ma także w swojej ofercie pracę w stanie: Alabama, Idaho, Montana, North Carolina, South Carolina, Utah, Virginia i w stanie Washington więc każdy nasz klient z pewnością znajdzie to czego sobie życzy. Wszystkie oferty pracy dostępne są na naszej stronie internetowej.

Większość oferowanych pozycji to prace sezonowe w branży turystycznej, rozrywkowej, gastronomicznej, sprzedaży detalicznej czy prace w przetwórniach ryb na Alasce. Obowiązki mogą obejmować przygotowanie żywności, sprzedaż upominków, sprzedaż biletów, obsługę klientów itp. W USA studenci wykonują proste, sezonowe prace, dostosowane do stopnia znajomości języka i kwalifikacji zawodowych. Często szukają dodatkowej pracy by w ten sposób maxymalnie wykorzystać wakacje. Zarobki dochodzą wielokrotnie do 3.000 – 4.000$ brutto miesięcznie.

W ubiegłym sezonie udział w programie wzięło ponad 25.000 studentów z Polski.
Why Not USA na partnera swojej wakacyjnej przygody wybrało ponad 300 studentów z Małopolski i Podkarpacia. Większość z nich podpisała swoje kontrakty w czasie ubiegłorocznej edycji Targów Pracy.

Oczywiście od lat największą popularnością cieszą się oferty pracy z Alaski – po pierwsze studentów kuszą wysokie zarobki – do 10.000$ brutto za 3 miesiące a po drugie prawie zerowe koszty utrzymania. Student który zdecyduje się wyjechać do pracy w przetwórni rybnej – ma zagwarantowany bilet do i z miejsca docelowego z Seattle lub z Anchorage – w zależności od oferty na którą się zdecyduje, ponadto nie ponosi kosztów związanych z zakwaterowaniem ani nie płaci ze posiłki. Pracy jest dużo – więc studenci mają możliwość zarabiać dodatkowo pracując w czasie nadgodzin, których zawsze jest dużo i za które pracodawca płaci zawsze 150% stawki podstawowej.

Nie należy tez zapominać o samej egzotyce stanu. Dziś być w USA to już prawie powszedniość – ale być na Alasce i spędzić tam wakacje!!!! Tym mogą pochwalić się już tylko wybrani. W dzisiejszych czasach ów stan – postrzegany jako skuty lodem kawał ziemi na której mieszkają niedźwiedzi i łosie rozwija się turystycznie i z roku na rok staje się coraz bardziej modnym kurortem wypoczynkowym.

Targi Pracy – „Job Fair 2007” odbędą się ponadto w następujących miastach: Rzeszów, Kraków, Jarosław, Przemyśl.
Zapraszamy serdecznie

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź targi pracy z pracodawcami z USA!
Zapraszamy też na naszą stronę internetową www.whynotusa.pl

do biura Why Not USA w Sandomierzu
ul. Mickiewicza 51a/6
tel. 0158320788
oraz do lektury wspomnień kilkorga naszych klientów

oraz na stronę www.kariera.com.pl

http://kariera.com.pl/index2.php?dzial=2000&menu=2100&art=419&typ=wiad

ZAPRASZAMY na JOB FAIR 2007J
Zespół
Why Not USA