Startuje „Galeria Jednego Zdjęcia”

Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Kulturalne zaprasza wszystkich amatorów fotografii do wzięcia udziału w konkursie, którego zwieńczeniem jest „Galeria Jednego Zdjęcia”.

Najlepsza fotografia wyłoniona przez jury złożone z: Marcina Radzimowskiego, Piotra Czepiela, Michała Fornala oraz Jakuba Gadzalskiego, będzie prezentowana przez miesiąc w pięciu miejscach: Tarnobrzeski Dom Kultury, Irish Pub, Kebab „Poczekalnia”, VIP PUB oraz Pizzeria Tertio.

Nagrodzona praca będzie również prezentowana na portalu tarnobrzeg.info oraz w Miejskiej Telewizji Tarnobrzeg.

Zdjęcia kolorowe, czarno-białe, wykonane w dowolnej technice o minimalnym formacie 15×21, podpisane na odwrocie tytułem, imieniem, nazwiskiem oraz danymi kontaktowymi, należy dostarczyć w kopercie/wysłać pocztą na adres Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Kulturalnego, ul. Kościuszki 30/22, 39-400 Tarnobrzeg. Zgłaszający zdjęcie musi posiadać jego odpowiednik w wersji jpg. w maksymalnej rozdzielczości.

Na zdjęcia do premierowego wernisażu czekamy od 26 stycznia do 8 lutego,
a o decyzji jury poinformuje niezwłocznie. Początek galerii przewidziany jest
na 15 lutego 2007 roku. Potem zgodnie z zainteresowaniem czekamy na zdjęcia do 8-ego każdego miesiąca trwania konkursu (czyli za pewne do końca maja).
Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie stowarzyszenia: www.task.tarnobrzeg.info. Szerszych informacji udziela Michał Fornal pod numerem telefonu: 509-617-117.

Patronat medialny na „Galerią Jednego Zdjęcia” objęło: Echo Dnia, Miejska Telewizja Tarnobrzeg oraz portal tarnobrzeg.info.
Galeria odbywa się dzięki uprzejmości mieleckiego Stowarzyszenia „j’Arte”. Serdecznie dziękujemy.