Soul & gospel – Bartek Jaskot

Społeczność Chrześcijańska w Sandomierzu serdecznie zaprasza na koncert soul & gospel w wykonaniu Bartka Jaskota, który odbędzie się w niedzielę 11 lutego 2007 r. o godz. 16.00 w Kaplicy Społeczności Chrześcijańskiej w Sandomierzu przy ul. Maciejowskiego.
Wstęp wolny!!!

Bartek Jaskot, twórca rodem z Mielca, występuje na wielu koncertach w Polsce wraz ze swoim przyjacielem, a jednocześnie fenomenalnym gitarzystą, Witkiem Góralem. Śpiewa nastrojowe, intymne ballady oraz dynamiczne utwory o zróżnicowanej formie i rozbudowanej warstwie rytmicznej. Dominują brzmienia akustyczne o lekko jazzującym zacięciu.

Twórczość swoją i swych kolegów z zespołu nazywa muzyką serca i duszy. Bartek poprzez swój szczególny wokal i słowo niesamowicie oddziałuje na ludzi. Samym sobą i tym co robi przyciąga ich i podpowiada jak można żyć. Mówi o Miłości – tej najdoskonalszej i najczystszej.

Niewiele jest takich głosów, jak jego, w Polsce. W swoim dorobku Bartek wraz z zespołem zgromadził do tej pory trzy płyty CD: Posłuchaj, Z nadzieją na zmartwychpowstanie oraz Żywe dobre spotkanie. Jest twórcą cenionym i lubianym. Sandomierski koncert utrzymany będzie w klimatach soulu i gospel.

Fragmentów muzyki w wykonaniu Bartka Jaskota można posłuchać na stronie Paganini.com.pl

Informację nadesłała Społeczność Chrześcijańska w Sandomierzu