Galeria Jednego Zdjęcia

W styczniu rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń do Galerii Jednego Zdjęcia, teraz mamy już pierwszego zwycięzcę. Lutową edycję Galerii Jednego Zdjęcia wygrała: Karolina Kosowicz z Tarnobrzega fotografią o tytule „assez”.
Swoje prace nadesłało nam 10 amatorów fotografii (liczba prac: 72) o różnej tematyce, zatem jury miało utrudnione zadanie przy podejmowaniu ostatecznej decyzji.


Nie widzę sensu w dorabianiu „ideologii” do zdjęcia, po to fotografuję, aby ograniczyć słowo pisane do minimum … to mobilizuje do tworzenia takich fotografii, które są wymowne bez słów … nie narzucać odbiorcy sposobu interpretacji, taką mam zasadę – pisze autorka.

Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Kulturalne dziękuje za nadesłane prace. Zapraszamy serdecznie do dalszej zabawy. Na dalsze zgłoszenia czekamy do 8 marca 2007 roku.
Zwycięską fotografię będzie można zobaczyć od 15 lutego w: Tarnobrzeskim Domu Kultury, Irish Pubie, Kebab „Poczekalnia”, Pizzeria Tertio oraz VIP PUB. Zdjęcie pojawi się na portalu tarnobrzeg.info oraz stronie Echa Dnia, a także na antenie Miejskiej Telewizji Tarnobrzeg.