Konkurs Piosenki Angielskiej Tarnobrzeg 2007

Trwa 7 edycja Konkursu Piosenki Angielskiej Tarnobrzeg’2007 organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury i Szkołę Języków Obcych „Word” w Tarnobrzegu.
Celem konkursu jest prezentacja dorobku artystycznego solistów i zespołów w wieku od 5 do 25 lat oraz promocja nauki języka angielskiego. Każdy wykonawca prezentuje dwie piosenki w języku angielskim z dowolnym akompaniamentem.

Zgodnie z regulaminem możliwa jest również prezentacja jednej własnej piosenki. Wszyscy uczestnicy Konkursu oceniani są w czterech odrębnych kategoriach wiekowych: kategoria I (9-12 lat), kategoria II (13-15 lat), kategoria III (16 – 19 lat) i IV kategoria (20 – 25 lat).

Eliminacje wstępne tegorocznej edycji przeprowadzają współorganizatorzy: Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu / powiat mielecki /, Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli / powiat stalowowolski / i Miejski Dom Kultury w Radymnie / powiat jarosławski oraz Przeworsk, Przemyśl i Rzeszów /.

18 marca o godz.11.00 w sali widowiskowej Tarnobrzeskiego Domu Kultury zostaną przeprowadzone eliminacje wstępne, w których wystąpią uczestnicy z powiatu tarnobrzeskiego, sandomierskiego i kolbuszowskiego – 31 solistów i 12 zespołów wokalno-instrumentalnych. Reprezentują szkoły i ośrodki kultury z Tarnobrzega, Sandomierza, Kleczewa, Skopania, Tarnowskiej Woli, Nowej Dęby, Raniżowa i Grębowa.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.
Laureaci eliminacji wstępnych wezmą udział w prezentacjach finałowych, które odbędą się 31 marca o godz. 11.00 w Tarnobrzeskim Domu Kultury.