Startujemy na poważnie!

Zbliża się dużymi krokami trzecia rocznica działania tarnobrzeg.info. Sytuacja w tarnobrzeskim (i nie tylko) internecie sporo się przez ten czas zmieniła, przyszedł czas na zmiany również na samym portalu. Od najbliższego poniedziałku tarnobrzeg.info będzie oferować znacznie więcej, ale… jakimś kosztem.

Ograniczenia
1. Przeglądanie strony zostanie ograniczone. Każdy Internauta będzie mógł przeczytać tylko wstęp newsa i tylko tytuły wątków na forum czy ogłoszeń.
2. Dostęp do pozostałej części serwisu będzie płatny. Wysokość opłaty została ustalona na 8 złotych miesięcznie. Bardziej opłacalny będzie roczny abonament płacony z góry, w wysokości 50 zł. Płatności będzie można dokonywać przelewem na konto lub za pomocą SMS-a (szczegóły jutro). Użytkownik otrzyma kod potwierdzający, niezbędny do pełnego logowania.

Korzyści
1. Każdy użytkownik z opłaconym kontem otrzyma skrzynkę mailową w domenie Tarnobrzeg.info o pojemności 1GB.
2. Serwis rozszerzy się o funkcjonalność webdwazerową, z możliwością publikowania na indywidualnych podstronach w subdomenach własnych zdjęć i plików video (kolejne 500MB do dyspozycji).
3. Nowa jakość newsów! Redakcja zatrudniła dwoje znanych na tarnobrzeskim rynku mediów dziennikarzy, których zadaniem będzie dostarczanie najszybszych i rzeczowych informacji.
4. Rozszerzona zostanie baza informacji stałych. Użytkownicy będą mieli dostęp m.in. do trójwymiarowego planu miasta z możliwością wyszukiwania nie tylko ulic, ale również poszczególnych posesji według numerów.
5. W każdej chwili będzie można włączyć podgląd jednej z 22 kamer online, umieszczonych w strategicznych punktach miasta.
6. Po zmianach planowana jest intensywna kampania reklamowa, w tym konkurs z cennymi nagrodami rzeczowymi, dla użytkowników, którzy pierwsi opłacą dostęp na rok z góry.

Uwagi
To była trudna decyzja, ale myślę, że naprawdę warto będzie z nami pozostać. Koszt miesięczny został ustalony na poziomie dostępnym dla każdego (dwa piwa).
Dziękuję wszystkim betatesterom, którzy od połowy lutego pomagali w testowaniu nowych rozwiązań. Bez Was zmiany na pewno nie byłyby tak dopracowane.

Zaufajcie betatsterom! Sprawdzili już nowe zasady i wszyscy bez wyjątku popierają wprowadzone zmiany. Do zobaczenia w poniedziałek na zupełnie nowych „Dobrych stronach Tarnobrzega”.