Dominikański Jarmark Charytatywny

Ruszyły już przygotowania do drugiej edycji Dominikańskiego Jarmarku Charytatywnego "Miasto Aniołów", który odbędzie się 13 maja na placu za Kościołem Dominikanów w Tarnobrzegu. Zbierać będziemy pieniążki na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Tarnobrzegu, którym brakuje praktycznie wszystkiego, w tym także Miłości! Organizując Jarmark chcemy pokazać im, ze ktoś o nich myśli, komuś na nich zależy! Serdecznie zapraszam Wszystkich do udziału w imprezie! W planach są min: koncerty, zabawy dla dzieci, loteria fantowa, bufet z ciepłymi daniami, kiermasz ciast i wiele, wiele innych atrakcji! Razem sprawmy, aby 13 maja był prawdziwym dniem Aniołów, aby Tarnobrzeg był miastem Aniołów, Ty zostań Aniołem! Przyjdź, baw się, a tym samym pomóż dzieciom! Sprawmy, aby dzieci się uśmiechnęły, to najpiękniejsza nagroda.

Gdy rok temu zaczynaliśmy przygotowania do pierwszej edycji Jarmarku, zaczynaliśmy praktycznie od zera. Nie mieliśmy pieniędzy i doświadczenia. Ale znaleźli się ludzie Dobrej Woli, którzy nam bardzo pomogli. Ktoś dał trochę pieniędzy, ktoś parę kilo kiełbasy na grilla w bufecie, ktoś przyniósł fanty na loterię. Wszędzie spotkaliśmy się z życzliwością i przyjaźnią. Mamy nadzieję że i w tym roku będzie podobnie! Rok temu udało nam się zebrać 3000 zł, w tym roku, mamy nadzieję, będzie dużo więcej! Zebrane podczas Jarmarku pieniążki zostaną w całości przekazane na rzecz dzieci z Domu Dziecka.

Jeśli chcesz pomóc w zorganizowaniu Jarmarku (przynieść fanta na loterię, upiec ciasto na kiermasz, pomóc w czasie samego Jarmarku, lub w jakikolwiek inny sposób), napisz: jarmark.dominikanski@gmail.com lub zgłoś się do Duszpasterstwa Młodzieży przy klasztorze Dominikanów w Tarnobrzegu, w każdą niedzielę po Mszy Świętej o 18;00. Ufamy, że w Tarnobrzegu jest dużo Aniołów.