Otwarte warsztaty tai chi – Zapraszamy!

W najbliższą niedzielę odbędą się w Nowej Dębie otwarte warsztaty tai chi.
Warsztaty zorganizowane zostały z okazji Światowego Dnia Tai Chi i Chi kung. Zajęcia są otwarte i bezpłatne. Przyjść może każdy. Przygotowane ćwiczenia są proste i łatwe do zapamiętania oraz samodzielnego powtarzania.

Informację nadesłał Roman Dąbrowski – Rzecznik prasowy „Nan Bei – Śnieżna Pantera”.
Na zdjęciu Łukasz Klejnberg


W programie:
nauka podstaw Chi Kung – Chińskiej Gimnastyki Zdrowotnej
nauka podstaw Tai Chi – rozczesywanie grzywy dzikiego konia, omiatanie kolana, żuraw rozpościera skrzydła, dłonie w chmurach – są to formy zdrowotne, które wywodzą się od ruchów zwierząt, przejawiają się również w zastosowaniach bojowych ćwiczenia koordynacyjne

Przewidziany jest także krótki pokaz tai chi w wykonaniu grupy osób uprawiających tę sztukę z Nowej Dęby i Tarnobrzega. Warsztaty przygotował oraz je przeprowadzi – Łukasz Klejnberg, wielokrotny medalista Mistrzostw i Pucharu Polski w tej dyscyplinie. Od września ubiegłego roku prowadzi zajęcia tai chi w Nowej Dębie i Tarnobrzegu w ramach Szkoły Chińskich Sztuk Walki „Nan Bei – Śnieżna Pantera”.

Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń! Niedziela, 22 kwietnia od godziny 17.00 na stadionie w Nowej Dębie. Wstęp wolny! Czas trwania – ok. 2 godziny.

Dodatkowe informacje na temat światowego dnia tai chi można uzyskać bezpośrednio u Łukasza Klejnberga – tel. 601 698 091 lub na www.wushu.com.pl