Final i mecz o trzecie miejsce w Tarnobrzeskiej Amatorskiej Lidze Pilki Siatkowe

TALPSW niedziele 29 kwietnia, na terenie hali OSiR odbyly sie dwa ostatnie mecze rozgrywek Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligii Pilki Siatkowej.

O godzinie 10.00 mogliśmy być świadkami zaciętego meczu o trzecie miejsce, w którym to drużyna AZS ZOT Tarnobrzeg pokonała drużynę ViSAT 3:1. Pierwszy set meczu szedł pod dyktando zawodników ViSATu. Można powiedzieć że został on przez nich wygrany w miarę gładko.
Mogło się wydawać,że to ViSAT wyjdzie z całego meczu zwycięsko, jednakże młodzi zawodnicy ZOTu wzięli się w garść i wygrali następne 3 sety, a za razem cały mecz, zapewniając sobie tym miejsce na najniższym stopniu podium.

W drugim, najważniejszym meczu dnia, po przeciwnych stronach siatki stanęli odwieczni rywale czyli drużyna Morgana i Siarkopolan. Całe 3 sety przebiegały pod dyktando Siarkopolan. Siarkopolanie wygrali finał, zdobywając tym samym 1 miejsce w lidze w sezonie 2006/2007. Po wygranym meczu oczywiście odśpiewali pieśń: Nawet wielka Barcelona Siarkopolan nie pokona 🙂

Po zakonczonych rozgrywkach, wszyscy udaliśmy się do restauracji „Małgośka”, gdzie w miłej atmosferze odbyło się rozdanie nagród dla zwycięskich drużyn oraz dla najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach. Wśrod nich znaleźli się: Danuta Strojan, Barbara Misiak, Marek Baleja, Mateusz Siudak, Kamil Soltykiewicz, Waldemar Zietek. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek TALPS w sezonie 2006/2007 zostal Pawel Duda z Morgana. Po części oficjalnej, rozpoczęła się zabawa czyli tańce, śpiewy 🙂

Fotorelacja z meczy finałowych oraz z rozdania nagród dostępna jest na stronie
www.wgmorgan.yoyo.pl