Mistrzostwa Polski Bielsko-Biała 2007

W dniu 19.05.2007 dwójka zawodników Oyama Karate w Tarnobrzegu wzięła udział w Mistrzostwach Polski Knockdown Karate, rozgrywanych w ramach Polskiej Federacji Karate skupiających reprezentantów różnych styli i odmian karate kontaktowego.

Nasi przedstawiciele w Bielsku – Białej zajęli w swoich kategoriach trzecie miejsca. Niestety apetyty, a przede wszystkim indywidualne możliwości zawodników były większe.

Sempai Wicher Robert wychodząc do walki półfinałowej, nie był w optymalnej formie, ponieważ w poprzedniej wygranej walce otrzymał serię mocnych uderzeń z ręki na głowę, co później odbiło się na jego kondycji psychofizycznej. Sempai Gondek Barbara o wejście do finału stoczyła pasjonującą i bardzo wyrównaną walkę z przyszłą Mistrzynią Polski, przegrywajac dopiero przez sędziowskie wskazanie po drugiej dogrywce.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. Zdjęcia z imprezy a przede wszystkim krótka relacja filmowa z urywkami niektórych walk turniejowych (pierwsza dogrywka walki półfinałowej Sempai Barbary) znajduje się w dziale filmy na stronie internetowej klubu www.karate-tarnobrzeg.com.pl.