Mecz Charytatywny Gwiazd Siarki w Siatkówce kobiet

Mecz Charytatywny K.S. Siarka – K.S. Siarka Gwiazdy z tamtych lat oraz Nauczyciele Uczniowie.

W środę 13 czerwca o godzinie 17.00 na Hali Widowiskowej OSiR odbędą sie mecze charytatywne Piłki Siatkowej. Całość imprezy rozpocznie III mecz charytatywny Nauczyciele-Uczniowie.

W środę 13 czerwca o godzinie 17.00 na Hali Widowiskowej OSiR odbędą sie mecze charytatywne Piłki Siatkowej. Całość imprezy rozpocznie III mecz charytatywny Nauczyciele-Uczniowie. A po nim gratka dla kibiców K.S. Siarka i sympatyków siatkówki. Po raz pierwszy, zmierzą się w meczu: zespół obecnej drużyny K.S. Siarka kobiet, trenowanej przez Pana Andrzeja Dróbkowskiego, z zespołem Gwiazd KS Siarka, występujących w poprzednich składach K.S. Siarka. Na parkiecie zobaczymy miedzy innymi Danutę Strojną, Renardę Czekańską, Barbarę Mysiak i Krystynę Róg, znane nam z parkietów całej Polski.
Mecz charytatywny ma na celu wsparcie dzieci z tarnobrzeskiego Domu Dziecka. Dlatego do wejścia na imprezę upoważnia nas bilet, który będzie można otrzymać przy drzwiach hali w zamian za artykuły papiernicze (oraz inne wsparcie rzeczowe. Placówka Szczególnie oczekuje na grubsze zeszyty, bloki rysunkowe i kolorowe, szampony, proszki do prania.
Wśród kibiców z biletami rozlosowane zostaną cenne nagrody, w tym MP3 i odtwarzacz DVD.