Zaproszenie – specjalne pokazy Kung Fu

kungfu_minW czasie „Popołudnia z Bractwem Rycerskim” odbędzie się w Nowej Dębie specjalny pokaz chińskich sztuk walki. W jego ramach będziemy mogli zobaczyć następujące prezentacje: podstawową formę Tai Chi Yang 24, Miecz Tai Chi Chen, zastosowanie Tai Chi w samoobronie oraz różne formy i układy Shaolin. W trakcie prezentacji można będzie zobaczyć również indywidualny pokaz przygotowany przez Łukasza Klejnberga, który wykona innowacyjną formę Tai Chi pełną kopnięć, wyskoków i uderzeń różnymi częściami ciała. Wszystkie pokazy odbędą się w ramach obchodów 70 rocznicy powstania Centralnego Okręgu Przemysłowego.

W pokazie wezmą udział dwie szkoły chińskich sztuk walki z naszego regionu. Pierwszą z nich jest Szkoła Chińskich Sztuk Walki „Nan Bei – Śnieżna Pantera” działająca w Nowej Dębie i Tarnobrzegu, której nauczycielem jest Łukasz Klejnberg. Drugą – Rzeszowski Ośrodek Kung Fu Wu Shu „Nan Bei –  Tygrys” prowadzona przez Roberta Mrózka, a działająca na terenie Rzeszowa, Dębicy i Strzyżowa.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w sobotę 16 czerwca na stadion w Nowej Dębie. Początek pokazów „Bractwa Rycerskiego” o godzinie 1500, a pokazy chińskich sztuk walki rozpoczną się o godzinie 1520. Wstęp wolny!

Tekst nadesłał /Rom/

kungfu

Na zdjęciu – Łukasz Klejnberg i Robert Mrózek